REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedSchwarzenegger nie chce płacić żonie alimentów

Schwarzenegger nie chce płacić żonie alimentów

-

Wszystko wskazuje na to, że rozwód “Terminatora” i latorośli rodu Kennedych nie będzie należał do szybkich i dyskretnych. Arnold Schwarzenegger złożył w sądzie dokumenty, z których wynika, że były gubernator nie chce po zakończeniu małżeństwa płacić alimentów swojej zdradzonej żonie.

Były gubernator Kalifornii nie zamierza płacić swojej byłej żonie małżeńskich alimentów. Adwokat Schwarzeneggera Rbert Kaufman złożył w sądzie stosowny wniosek o zablokowanie wypłaty takich świadczeń na rzecz Marii Shriver. Była Pierwsza Dama Kalifornii domagała się alimentów w pozwie rozwodowym, powołując się na liczne zdrady męża, jego pozamałżeńskie dziecko i obarczając go za rozpad związku.

REKLAMA

Do dokumentów, złożonych przez polityka i byłego aktora w odpowiedzi na pozew Marii Shriver, dotarli reporterzy E!News. Wynika z nich, że Schwarzenegger chce, aby po rozwodzie on i jego była żona mieli równe prawa do opieki nad dwójką niepełnoletnich dzieci: 17-letnim Patrickiem i 13-letnim Christopherem. „Terminator” chce także jednakowej liczby wizyt. Ale na tym równy podział się kończy.

Zobacz: Maria Shriver chce rozwodu ze Schwarzeneggerem

Zapowiada się, więc zacięta walka o pieniądze. Przedmiotem sporu będzie majątek, którego wartość szacowana jest nawet na 400 milionów dolarów.

Arnold Schwarzenegger i Maria Shriver byli małżeństwem od 1986 roku. Decyzję o separacji ogłosili publicznie w maju tego roku. Wkrótce po tym okazało się, że były gubernator ma dziecko z pomocą domową pracująca w jego rezydencji. Pojawiły się także informacje o licznych kochankach.

Zobacz: Schwarzenegger ma dziecko z pomocą domową

Maria Shriver, była dziennikarka, której matka pochodziła ze słynnej rodziny Kennedych, na początku lipca złożyła pozew o rozwód.

mp

REKLAMA

2107680193 views

REKLAMA

REKLAMA

2107680425 views

REKLAMA

2109476816 views

REKLAMA

2107680566 views

REKLAMA

2107680665 views

REKLAMA

2107680773 views