REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedRodzice zaginionej Lisy nie chcą modlitw pod swym domem

Rodzice zaginionej Lisy nie chcą modlitw pod swym domem

-

Rodzice 10-miesięcznej dziewczynki, która zniknęła bez śladu na początku października, nie chcą aby przed ich domem odbywały sie codzienne czuwania i modlitwy w intencji odnalezienia dziecka – poinformowali prawnicy pary. Deborah Bradley i Jeremy Irwin twierdzą, że Lisa została porwana przez nieznanego mężczyznę. O jej powrót chcą modlić się sami, w zaciszu swego domu.

fot. Rodzice Lisy twierdzą, że dziewczynka została porwana

REKLAMA

“Czuwania urządzane przez dużą liczbę ludzi na trawniku przed ich domem są spektaklem, który zakłóca spokój ich sąsiadom oraz ich dzieciom, które chcą powrócić do w miarę normalnego życia” – oświadczyli w środę adwokaci pary. Prawnicy podkreślili, że o odnalezienie Lisy jej rodzice chcą modlić się z zachowaniem prywatności, bez obecności obcych ludzi.

Od momentu zaginięcia dziewczynki 4 października każdego dnia przed domem Lisy zbierało się kilkadziesiąt osób, które przynosiły kwiaty, pluszaki i świeczki, modląc się o bezpieczny powrót dziecka. Po informacji, że rodzice nie życzą sobie aby czuwania nadal odbywały się przed ich domem, wiele z osób poczuło się urażonych. Czuwania będą odbywać się w innym miejscu.

Rodzice Lisy Irwin niemal natychmiast po zniknięciu dziewczynki stali się obiektem podejrzeń, a opinia publiczna i media nie były im przychylne. Wiele osób jest przekonanych, że ze zniknięciem dziewczynki ma cos wspólnego jej matka. Deborah Bradley przyznała, że w noc zniknięcia dziecka była pijana i nie pamięta dokładnie co stało się z Lisą. Jest jednak przekonana, że nie zrobiła dziecku krzywdy, a jej córeczka została porwana przez nieznajomego mężczyznę w nocy z 4 na 3 października.

Zobacz: Matka Lisy Irwin: w noc zniknięcia córeczki byłam pijana

Policja z Kansas City wielokrotnie przesłuchiwała rodziców dziewczynki, dokładnie także przeszukała ich dom. Detektywi sprawdzili także dziesiątki poszlak i informacji. Bezskutecznie. Lisy Irwin do dziś nie udało się odnaleźć.

mp

Zobacz także: Znaleziono zwłoki rocznego Tylera. Matka dziecka aresztowana 

REKLAMA

2116472424 views

REKLAMA

REKLAMA

2116472627 views

REKLAMA

2118269002 views

REKLAMA

2116472743 views

REKLAMA

2116472830 views

REKLAMA

2116472924 views