REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedPrezydent Obama zagrał w golfa z Tigerem Woodsem

Prezydent Obama zagrał w golfa z Tigerem Woodsem

-

Prezydent Barack Obama, który korzysta z krótkiego urlopu, na prywatnym polu golfowym na Florydzie zmierzył się z Tigerem Woodsem. Jak widac słońce Florydy zachęca do relaksu zarówno byłych prezydentów (Lech Wałęsa przebywa w Miami), jak i obecnych.

Barack Obama trenuje golfa w Oval Office
for.White House/ Barack Obama trenuje nawet w Gabinecie Owalnym

REKLAMA

Zanim w niedzielę Barack Obama zmierzył się z jednym z najlepiej opłacanych sportowców świata, dzień wcześniej pod okiem byłego trenera Woodsa – Butcha Harmona cwiczył swing.

Media okrzyknęły historycznym moment wspólnej gry Obama-Woods we Floridan Golf Club w Palm City.

Wśród kameralnej grupy golfistów towarzyszących preydentowi znalazł się właściciel klubu, przedsiębiorca z Houston Jim Crane oraz  Ron Kirk z amerykańskiego  przedstawicielstwa handlowego (U.S. Trade Representative)oraz wieloletni przyjaciel z Chicago Eric Whitaker.

Barack bama nie jets pierwszym prezydentem, który czasami spędza wolny czas w wyłącznie męskim towarzystwie. Prezydent Harry Truman lubił spędzac czas na Key West, które odwiedził 11 razy pomiędzy listopadem 1946 roku a marcem roku 1952. Popołudniami i wieczorami głównie grywał w pokera.

Bez towarzystwa żony obywał się także prezydent Franklin D. Roosevelt, który często przebywał w posiadłości w Warm Springs w Georgii oraz w Shangri-La (obecnie prezydencki ośrodek wypoczynkowy Camp David w stanie Maryland).

W 1997 roku prezydent Bill Clinton wybrał się na męskiego golfa na Florydę. Wycieczka zakończyła się dośc niefortunnie. Clinton potknął się na polu golfowym i trafił do szpitala w West Palm Beach.

Obecny prezydent nie po raz pierwszy pojechał na samotne wakacje. W 2010 roku, kiedy pierwsza dama poleciała do Hiszpanii, Barack Obama grał w golfa także we Floridan Golf Club w Palm City.

Podczas gdy prezydent spędza czas w słońcu Florydy, Michelle Obama wraz z Malią and Sashą pojechały na narty do stanu Waszyngton.

Pierwsza rodzina wróci do Waszyngtony w poniedziałek wieczorem.

REKLAMA

2116501382 views

REKLAMA

REKLAMA

2116501584 views

REKLAMA

REKLAMA

2118297959 views

REKLAMA

2116501699 views

REKLAMA

2116501786 views

REKLAMA

2116501879 views