REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedPozew: Lady Gaga oszukała ofiary tsunami

Pozew: Lady Gaga oszukała ofiary tsunami

-

Kancelaria prawnicza z Detroit oskarżyła Lady Gagę o oszustwo i przywłaszczenie sobie części pieniędzy, które wspomóc miały ofiary tragicznego trzęsienia ziemi i tsunami w Japonii. Piosenkarka tuż po kataklizmie ogłosiła akcję sprzedaży gumowych bransoletek, z której całkowity dochód miał trafić do poszkodowanych w Japonii. Prawnicy twierdzą, że część pieniędzy skończyła jednak na prywatnym koncie gwiazdy.

fot. Całkowity dochód ze sprzedaży bransoletek miał trafić do ofiar tsunami. Według prawników stało się jednak inaczej

Federalny pozew zbiorowy złożony został przez firmę prawniczą 1-800-LAW-FIRM z siedzibą w Detroit, w stanie Michigan. W dokumentach sądowych napisano, że Lady Gaga przywłaszczyła sobie część pieniędzy, ze sprzedaży bransoletek mających symbolizować solidarność z ofiarami tsunami, które w marcu nawiedziło Japonię. Gumowe gadżety sprzedawane były w internecie za kwotę ok. 5 dolarów, plus koszt wysyłki. Prawnicy twierdzą, opłaty pocztowe były celowo zawyżone, a uzyskane w ten sposób pieniądze, podobnie jak i cześć pieniędzy z samych bransoletek, trafiły na konto Gagi.

REKLAMA

W pozwie napisano, że „oszukańcze praktyki stosowane przez piosenkarkę oraz osobiste korzyści wyniesione z akcji o charakterze charytatywnym stanowią naruszenie przepisów federalnych oraz praw konsumenta”.

Przedstawiciele piosenkarki nie skomentowali dotąd pozwu. Prawnik z 1-800-LAW-FIRM, Alyson Oliver przyznała, że jedyne informacje, jakie udało się w tej sprawie uzyskać, to potwierdzenie, że część pieniędzy rzeczywiście została przez Lady Gagę „zatrzymana”. Nie wiadomo jednak jaka to kwota i co się z nią stanie.

MP

Zobacz także:

Gwiazdy apelują o pomoc dla Japonii

2 KOMENTARZE

    • Klim..przeciez to nie ona zajmuje sie takimi finansami..przeciez zapewne jest tam sztab ludzi lacznie z adwokatem…przeciez mogla zajsc pomylka, przeciez ona jest specem od spiewania…

REKLAMA

2095872995 views

REKLAMA

REKLAMA

2095873228 views

REKLAMA

2097669624 views

REKLAMA

2095873377 views

REKLAMA

2095873478 views

REKLAMA

2095873589 views