REKLAMA

2118687337 views

REKLAMA

2118687336 views
0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedPowstaje reality show o rodzinie Whitney Houston

Powstaje reality show o rodzinie Whitney Houston

-

Od śmierci legendarnej gwiazdy muzyki pop minęły właśnie 3 miesiące. Rodzina tragicznie zmarłej Whitney Houston uznała ten okres żałoby za wystarczający. Już wkrótce rusza bowiem reality show poświęcony wyłącznie rodzinie amerykańskiej piosenkarki. W show jedną z gwiazd będzie sama Bobbi Kristina, córka wokalistki.

fot. Asterio Tecson/ Bibbo Kristina z nieżyjącą już Whitney Houston

REKLAMA

Produkcją reality show zatytułowanego The Houston Family Chronicles zajęła się stacja Lifetime. W programie wystąpią Bobbi Kristina, matka Whitney – Cissy, szwagierka, menadżer Pat Houston oraz jego córka Rayah.

Program stacji Lifetime ma za zadanie dokumentować to, jak rodzina tragicznie zmarłej Whitney Houston radzi sobie bez gwiazdy rodu. Szefowie stacji podkreślają, że  The Houston Family Chronicles ukarze zmagania Houstonów z ogromnymi wyzwaniami stawianymi przez los. Chodzi przede wszystkim o dorastającą córkę Bobbi, o której problemach z narkotykami i kazirodczym związku z adoptowanym bratem rozpisywały się gazety tuż po tym, jak ciało jej matki znaleziono w hotelu Hilton w Beverly Hills.

Gazety plotkarskie spekulują, czy w reality show o rodzinie Houston widzowie będą mogli okazję zobaczyć Nicka Gordona – adoptowanego syna Whitney. Jak na razie informacje te nie zostały potwierdzone przez stację Lifetime.

Osoba Nicka Gordona wywołuje kontrowersje ze względu na niejasny status jego związku z Bobbi Kristiną. Gordon w wieku 12 lat zamieszkał wraz z Houston i jej córką, ale nigdy nie został przez nią formalnie adoptowany. Traktowany był jednak jak członek rodziny. Od kiedy świat obiegła wieść (potwierdzona przez samego zainteresowanego na Twitterze), że on i Bobbi mają romans, paparazzi nie dają młodej parze spokoju.

Whitney Houston zmarła 11 lutego 2012 roku. Jej ciało znaleziono w hotelu Hilton w Beverly Hills. Po wezwaniu karetki pogotowia, po próbach reanimacji, o godzinie 15.55 czasu lokalnego stwierdzono jej zgon. Houston miała zaledwie 48 lat. Przyczyną jej śmierci były narkotyki, alkohol i leki zażyte w zabójczej kombinacji. Do śmierci piosenkarki przyczyniła się także choroba serca, której Houston nabawiła się przez lata zażywania kokainy.

Zobacz: Whitney Houston nie żyje

AS

Zobacz także:

O zmarłych na okładce i etyce dziennikarskiej

Są wyniki sekcji zwłok Whitney Houston

 

REKLAMA

2118012252 views

REKLAMA

2118012389 views

REKLAMA

REKLAMA

2119808748 views

REKLAMA

2118012475 views

REKLAMA

2118012548 views

REKLAMA

2118012615 views