REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedPlanowali obalenie rządu i zabicie prezydenta USA

Planowali obalenie rządu i zabicie prezydenta USA

-

Członkowie samozwańczej milicji o nazwie FEAR planowali przejęcie arsenału broni, zamachy bombowe, obalenie rządu i zabicie Baracka Obamy. Czterech z nich dziś zeznaje w sądzie w stanie Georgia.

fot. uscourts.gov/ Toczy się proces czterech amerykańskich żołnierzy, którzy planowali zabicie Baracka Obamy

– Mieli wiedzę, środki i motywy do realizacji swoich planów – powiedziała w sądzie prokurator Isabela
Pauley.

REKLAMA

Grupa FEAR od Forever Enduring Always Ready („Zawsze Czujni Zawsze Gotowi”) powstała w Fort Stewart w stanie Georgia. Złożona był z żołnierzy służby czynnej a powołał ją do życia Isaac Aguigui, który jej działalność sfinansował z odszkodowania, które otrzymał przed rokiem po śmierci swojej ciężarnej żony. Pół miliona dolarów przeznaczył na kupno działki w stanie Waszyngton, broń i części do konstrukcji bomb. Członków rekrutował z żołnierzy, którzy mieli kłopoty bądź byli rozczarowani swoją służbą. W tej chwili nie wiadomo ile osób liczbył milicja.

Prokuratura zatrzymała na razie czterech mężczyzn, żołnierzy Czwartej Brygady Bojowej Trzeciej Dywizji Piechoty USA i postawiła im zarzuty umyślnego morderstwa ze szczególnym okrucieństwem, działalności w grupie przestępczej i napaść z bronią w ręku. Według współpracującego ze śledczymi 26-letniego Michaela Burnetta jego koledzy, na zlecenie lidera grupy, zamordowali Michaela Roarka i jego dziewczynę, którzy  rzekomo chcieli ujawnić plany milicji.

A te dotyczyły przejęci kontroli nad Fortem Stewart i jego  arsenałem amunicji,  atak bombowy w Savannah, wysadzenie tamy w stanie Waszyngton, zatrucie upraw roślinnych także w tym stanie, ataki na samochody należące do departamentu bezpieczeństwa wewnętrznego (Department of Homeland Security), obalenie rządu i zabicie prezydenat USA.

Burnett zeznał, że od lidera Isaaca Aguigui otrzymał broszurę poświęconą działalności „prawdziwych patriotów”, którzy mieli „przywrócić władzę w ręce ludzi”.

Oskarżonym, zatrzymanym w grudniu zeszłego roku, grozi nawet kara śmierci.

tz

 

2 KOMENTARZE

    • dopiero co zaserwowales pseudowyklad o penalizacji prawa, ignorancji madafaki w tym temacie , o breviku i systemie prawa obowiazujacym w norwegi a tutaj smierdzacy leniu nie chce ci sie wygooglowac czy georgia ma kare smierci tylko pytasz sie jakbys sobie studenciakow na przepytki znalazl?

REKLAMA

2097898844 views

REKLAMA

REKLAMA

2097899077 views

REKLAMA

REKLAMA

2099695469 views

REKLAMA

2097899220 views

REKLAMA

2097899321 views

REKLAMA

2097899431 views