REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedWideo. Odkryto tunel przemytniczy pod granicą z Kalifornią

Wideo. Odkryto tunel przemytniczy pod granicą z Kalifornią

-

W północno-zachodniej części Meksyku graniczącej z Kalifornią wojsko odkryło tunel pod granicą mający służyć do przerzutu narkotyków do Stanów Zjednoczonych. Wejście do tunelu znajdowało się w pokoju prywatnego domu w Tijuanie.

fot.CNN/ Na granicy ze stanem Kalifornia w meksykańskiej Tijuanie na głębokości stu metrów odkryto tunel przemytniczy

Według telewizji CNN w pracach przy tunelu pracowało dziesięć osób, które na miejscu aresztowano. Jak się przypuszcza, kopanie tunelu na głębokości stu metrów pod amerykańską granicą rozpoczęto przed rokiem. Jeszcze nie ukończony kanał przerzutowy ma 298 metrów długości, pół metra szerokości oraz dwa metry wysokości. Zamontowano w nim oświetlenie oraz system wentylacyjny.

REKLAMA

Czytaj także: Wykryto tunel przemytniczy i 30 ton marihuany

Dom z wejściem do tunelu znajduje się tuż przy granicy ze Stanami Zjednoczonymi w pobliżu lotniska w meksykańskiej Tijuanie. O trwających w posiadłości pracach wykopaliskowych poinformowali wojsko sąsiedzi.

Nie jest to pierwszy tunel odkryty w Tijuanie. W ubiegłym roku w tym mieście odkryto inny kanał przerzutowy z zawartością 20 ton marihuany.

Tijuana to według AFP najczęściej przekraczane przejście graniczne na świecie. Jest to zarazem część najważniejszej trasy przemytu narkotyków do Stanów Zjednoczonych.

RR

Zobacz także: Arizona: Tunel przemytniczy z wyjściem na parking

Kolejny tunel przemytniczny przez granicę

Straż graniczna odkryła tunel pod Rio Grande

Zobacz wideo (poprzedzone reklamą):

1 KOMENTARZ

  1. Narcyzm przestępców jest tak bezgraniczny, że zakrawa wręcz na głupotę. Wydawało im się, że sąsiedzi będą ich podziwiać?
    A wystarczyło wykorzystać nieczynną kopalnią po jednej ze stron granicy, prowadząc tunele od kopalni do domów z ukrytymi przejściami. Urobek z korytarzy powędrowałby do nieużywanych części kopalni… Ale, co ja piszę, przecież to rozwiązanie jest od dawna stosowane, dlatego jeszcze go nie wykryto.

REKLAMA

2116526653 views

REKLAMA

REKLAMA

2116526854 views

REKLAMA

REKLAMA

2118323227 views

REKLAMA

2116526967 views

REKLAMA

2116527054 views

REKLAMA

2116527145 views