REKLAMA

2118733516 views

REKLAMA

2118733515 views
0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedObcięła dziecku głowę i popełniła samobójstwo

Obcięła dziecku głowę i popełniła samobójstwo

-

Ta zbrodnia wstrząsnęła nawet doświadczonymi policjantami z Camden w New Jersey. 33-letnia kobieta obcięła swemu 2-letniemu synkowi głowę i włożyła ją do zamrażarki, po czym śmiertelnie ugodziła się nożem. Motywy działania matki na razie nie są znane.

fot. WPVI/ Chevonne Thomas i jej 2-letni synek, Zahree

REKLAMA

Do tragedii doszło w nocy z wtorku na środę. Jak informuje stacja, NBC Philadelphia, tuż po północy na  posterunek policji w Camden w stanie New Jersey zadzwoniła kobieta, mówiąca że „coś złego stało się jej synkowi”. Funkcjonariusze uznali, że życie dziecka może znajdować się w niebezpieczeństwie i błyskawicznie udali się pod wskazany adres.

Na miejscu, tuż po wejściu do domu policjanci znaleźli zwłoki 2-letniego chłopca. Dziecko miało obciętą głowę. Funkcjonariusze znaleźli ją w zamrażarce. W tym czasie matka dziecka znajdowała sie w swej sypialni na piętrze i wciąż rozmawiała z policyjną dyspozytorką. Nie wiedząc, czy kobieta jest uzbrojona, funkcjonariusze wycofali się z domu. W tym czasie 33-letnia Chevonne Thomas śmiertlenie ugodziła się kuchennym nożem w szyję.

Jak poinformowało biuro lokalnej porkuratury, Thomas miała wcześniej styczność z policją. W przeszłości była aresztowana za narażenie na niebezpieczeństow zdrowia i życia syna. 33-letnia kobieta ma także 18-letnie dziecko. Z jej rozmowy telefonicznej z policją wynika, że kobieta była niestabilna emocjonalnie i zażywała Prozac, silny lek antydepresyjny. Przyznała również, że w przeszłości paliła marijuanę z domieszką halucynogennego środka PCP.

Według stacji CBS, Thomas w przeszłości tymczasowo straciła prawo do opieki nad synkiem. Odzyskała ją jednak kiedy pojawiły się nieścisłości w zeznaniach jednego ze świadków w sparwie przeciwko niej.

Brutalnym zabójstwem dwulatka wstrząśnięci byli nie tylko sąsiedzi kobiety, ale także interweniujący policjanci. Nie wiadomo co pchnęło matkę do tak makabrycznego kroku.

Miasto Camden położone jest nad rzeką Delaware w New Jersey, niedaleko Filadelfii. Jego mieszkańcy to w większości ubodzy Afro-Amerykanie. Camden słynie z wysokiej przestępczości.

km

6 KOMENTARZE

  1. Tak, jest prozac czesto usuwa kontrole emocji. Amerykanie juz go nie stosuja, chyba, ze w celach experymentalnych i mamy skutki! Odkad jedna z radiowych prezenterek polonijnych przestala brac prozac, da sie sluchac co czyta. Widzialem ja na pikniku tego radia, ciekawe czy po prozaku tak utyla czy po noppalynie naduzywanej w plynie!

REKLAMA

2118022035 views

REKLAMA

2118022172 views

REKLAMA

REKLAMA

2119818531 views

REKLAMA

2118022258 views

REKLAMA

2118022330 views

REKLAMA

2118022397 views