REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedNie rób zakupów w Czarny Piątek. Wspieraj małą przedsiębiorczość

Nie rób zakupów w Czarny Piątek. Wspieraj małą przedsiębiorczość

-

„W Czarny Piątek nie rób zakupów w wielkich sieciach handlowych” – to najnowszy pomysł „oburzonych”. Członkowie ruchu „Occupy Black Friday” wzywają do bojkotowania centrów handlowych i robienia świątecznych zakupów w małych sklepach, i wspierania lokalnej przedsiębiorczości. 

REKLAMA

Inicjatorzy ruchu wychodzą z założenia, że bojkot wielkich sieci handlowych w Czarny Piątek będzie najbardziej bolesnym ciosem dla wielkich korporacji i 1 proc. najbogatszych. Uderzy bowiem w ich zyski i portfele. „Wyobraźcie sobie co by się stało z 1 proc. najbogatszych, dorabiających się kosztem nas wszystkich, gdyby 99 proc. społeczeństwa nie wydało swych pieniędzy w Czarny Piątek” – piszą na swej stronie internetowej przedstawiciele „Occupy Black Friday”.

Zachęcają oni Amerykanów, aby swoje świąteczne zakupy zrobili w tym roku w sklepach, należących do małych, lokalnych przedsiębiorców, którzy często przegrywają konkurencję z handlowymi gigantami.

Aktywiści stworzyli także listę sklepów, które powinny ich zdaniem zostać w Czarny Piątek zbojkotowane. Znalazły się na niej: Abercrombie & Fitch, Amazon.com, AT&T Wireless, Burlington Coat Factory, Dick’s Sporting Goods, Dollar Tree, The Home Depot, Neiman Marcus, Office Max, Toys “R” Us, Verizon Wireless i Wal-Mart.

Więcej na temat akcji dowiedzieć można się na stronie: StopBlackFriday.com lub na stonie ruchu na Facebooku.

in

Zobacz także: Czarny Piątek rozpocznie się … w czwartek

9 KOMENTARZE

  1. ja, np. kupuje warzywa i owoce w malym sklepiku, i tu one sa dwu-, a czasami trzykrotnie tansze od np.supermarketow, a w Black Friday nie chodze na wyprzedaze, bo gdzie jest jakis deal to kolejki dlugie, jak za czasow PRLu. .. 🙁 wiec nie chce tracic swojego cennego czasu, bo czas – to tez pieniadz, no,nie? 🙂

REKLAMA

2117989505 views

REKLAMA

2117989643 views

REKLAMA

REKLAMA

2119786004 views

REKLAMA

2117989731 views

REKLAMA

2117989804 views

REKLAMA

2117989871 views