REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedMosbacher: niedawna różnica zdań na Twitterze nie wpływa na jakość polsko-amerykańskich relacji

Mosbacher: niedawna różnica zdań na Twitterze nie wpływa na jakość polsko-amerykańskich relacji

-

Niedawna różnica zdań w dyskusji na Twitterze w żaden sposób nie wpływa na jakość polsko-amerykańskich relacji – napisała we wtorek ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher, odnosząc się do wymiany zdań, którą miała z europosłanką PiS Beatą Mazurek.

Mosbacher zapewniła, że relacje polsko-amerykańskie “jeszcze nigdy nie były tak bliskie, co widać było ostatnio w Waszyngtonie”.”Chciałabym podkreślić, że niedawna różnica zdań w dyskusji na Twitterze w żaden sposób nie wpływa na jakość polsko-amerykańskich relacji” – poinformowała w twitterowym wpisie.

REKLAMA

W niedzielę europosłanka PiS, była rzeczniczka ugrupowania Beata Mazurek krytykowała kandydata KO na prezydenta Rafała Trzaskowskiego za kwestię debaty.

“Trzaskowski boi się debaty z Polakami. Woli ustawioną debatę w WSI 24 i niemieckim Onecie. To przykład pogardy dla wyborców z mniejszych miejscowości. Mieszkańcy Końskich i Polacy już niedługo wystawią mu rachunek” – napisała.

Do tego wpisu odniosła się w poniedziałek ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher. “Beata Mazurek – dobrze Pani wie, że szerzy Pani coś, co jest absolutnym kłamstwem, sugerując że TVN to WSI. Powinna się Pani wstydzić. To jest poniżej godności osoby, która reprezentuje Polaków” – napisała Mosbacher.

Również w poniedziałek ambasador USA w Polsce zareagowała na wpis senatora KO Marcina Bosackiego, który napisał na Twitterze, że b. prezydent USA Barack Obama “wyrzucił” prezydenta Rosji Władimira Putina z G8, zaś obecny prezydent USA Donald Trump “chce go tam przywrócić”. “Obama zaczął budować tarczę w Redzikowie, Trump to spowolnił” – stwierdził senator KO.

“Wręcz przeciwnie, ciężko pracowałam z amerykańską i polską stroną, aby ukończyć budowę w Redzikowie tak szybko, jak to możliwe, pomimo opóźnień podwykonawców. Odstraszanie pozostaje naszym priorytetem!” – odpowiedziała Mosbacher. (PAP)

Autorka: Daria Porycka

REKLAMA

2128647480 views

REKLAMA

REKLAMA

2128647496 views

REKLAMA

REKLAMA

2130443816 views

REKLAMA

2128647506 views

REKLAMA

2128647510 views

REKLAMA

2128647514 views