REKLAMA

2118686933 views

REKLAMA

2118686932 views
0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedMiss Pensylwanii: Konkurs Miss USA jest ustawiony

Miss Pensylwanii: Konkurs Miss USA jest ustawiony

-

Najpiękniejsza mieszkanka Pensylwanii zrezygnowała z korony , oskarżając organizatorów wyborów Miss USA o to, że konkurs jest „ustawiony”. Sheena Monnin twierdzi, że już przed finałem powstała lista faworytek, które wygrały. Właściciel konkursu Donald Trump zapowiada pozew.

fot. G. Skidmore & Sheena Monnin's Facebook Page/ Donald Trump zamierza pozwac byłą Miss Pensylwanii

REKLAMA

Reprezentantka stanu Pensylwania na kilka godzin przed telewizyjną emisja wyborów Miss USA napisała na swym profilu na Facebooku, że w czasie próby generalnej w niedzielę rano jedna z uczestniczek konkursu widziała listę pięciu finalistek. Sheena Monnin stwierdziła, że konkurs jest „ustawiony”. „Wierzę w uczciwość, grę według reguł, równe szanse i przestrzeganie zasad moralnych. W moim przekonaniu nie są one częścią tego konkursu” – napisała Monnin, rezygnując z tytułu Miss Pensylwanii.

Przedstawiciele należącej do Donalada Trumpa Miss Universe Organization, która jest organizatorem konkursu Miss USA potwierdzili, że Sheena Monnin rzeczywiście zrezygnowała z tytułu.  Według  nich, powodem tego był jednak fakt, że Monnin stanowczo sprzeciwiała się decyzji zezwalającej na udział w konkurach piękności osób, które przeszły operację zmiany płci, nie zaś zarzuty o to, że jest on ustawiony. Na udział w konkursie pań, które na świat przyszły jako mężczyźni, zgodę Miss Universe Organization wydała kilka tygodni temu, po tym jak do udziału w kanadyjskiej edycji konkursu zgłosiła się Jenna Talackova. Modelka, która przeszła zmianę płci, początkowo została zdyskwalifikowana. Ostatecznie jednak zezwolono jej na udział w konkursie i zmieniono dotychczasowy regulamin.

Głos w sprawie Miss Pensylwanii zabrał sam właściciel konkursu Donald Trump. Według niego Sheena Monnin jest najzwyczajniej zła, że nie wygrała konkursu. „Widziałem ją osobiście i według mnie nie powinna była znaleźć się nawet w pierwszej 15 finalistek” – powiedział miliarder.

Dodał, że zamierza pozwać była już Miss Pensylwanii za fałszywe twierdzenia, niszczące dobre imię konkursu.

Zobacz także: Nowa miss USA jest wiolonczelistką

mp

3 KOMENTARZE

  1. haha teraz dopiero to wychodzi ??? KPINA wiadomo, że są faworyci jak i faworytki… nie ma czegoś takiego jak równa rywalizacja… Pewnie, że to wszystko jest grane, ustawiane… zobaczmy choćby na te nasze Polskie miss co niektóre wogóle nie powinny się znaleść w wyborach.

REKLAMA

2118012174 views

REKLAMA

2118012311 views

REKLAMA

REKLAMA

2119808670 views

REKLAMA

2118012397 views

REKLAMA

2118012470 views

REKLAMA

2118012537 views