REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedMatka Kim Kardashian zamiast minuty ciszy

Matka Kim Kardashian zamiast minuty ciszy

-

W chwili, kiedy cała Ameryka zamarła w ciszy oddając hołd ofiarom zamachów terrorystycznych 11 września 2001 śniadaniowy program stacji NBC „Today” emitował wywiad z Kris Jenner.  O 8.46, kiedy program przerwały największe telewizje, antenie NBC można zaś było usłyszeć matkę sióstr Kardashian opowiadającą o implantach biustu. Decyzja stacji wywołała w Ameryce wielkie oburzenie.

fot. Zamiast minuty ciszu ku czci ofiar zamachów z 11 września stacja NBC w programie "Today" pokazała matkę sióstr Kardashian

Co roku 11 września o godzinie 8.46 czasu wschodnioamerykańskiego, czyli dokładnie w chwili kiedy pierwszy z uprowadzonych przez terrorystów samolotów uderzył w wieżę World Trade Center, w całej Ameryce minutą ciszy czczona jest pamięć tych, którzy zginęli. Największe stacje telewizyjne przerywają swoje programy i transmitują ten moment. Tak było i w tym roku… jednak z jednym wyjątkiem. Kiedy kamery pokazały Baracka Obamę i Pierwszą Damę a wraz z nimi rodziny poległych pogrążonych w ciszy, na antenie stacji NBC matka sióstr Kardashian, Kris Jenner opowiadała prowadzącej program Savannie Guthrie o wymianie implantów biustu, osobistym trenerze i nowej miłości Kim K.

REKLAMA

We wszystkich amerykańskich miastach z wyjątkiem Nowego Jorku, gdzie lokalny oddział zdecydował się pokazać rocznicowe obchody, widzom stacji NBC zamiast minuty ciszy ku czci zamordowanych przez terrorystów, zaserwowano dawkę rozrywki niskich lotów.

Decyzja szefostwa stacji wywołała w USA duże poruszenie. W Internecie zaroiło się od komentarzy, których autorzy nie kryli swego zdegustowania i oburzenia. „Fakt, że Kris Jenner jest gościem programu ‘Today” w dniu 11 września wystawia na próbę moją wiarę w człowieka” – napisał jeden z użytkowników Twittera. „Program ”Today” zdecydował się kontynuować wywiad z Kris Jenner zamiast uczestniczyć w narodowej minucie ciszy. To jest OBRZYDLIWE” – napisał inny użytkownik. Podobnych komentarzy w ciągu dnia było tysiące.

Stacja NBC broni jednak swej decyzji. „W programie „Today” poświęciliśmy dużo miejsca rocznicy wydarzeń z 11 września 2001 roku” – powiedział rzecznik stacji. W porannym paśmie NBC wyemitowano m.in. wywiad z jedną z osób, które przeżyły ataki oraz wiele materiałów poświęconych tragedii sprzed 11 lat.

Dla wielu osób, decyzja aby w chwili kiedy cała Ameryka oddaje hołd ofiarom ataków, rozmawiać o implantach biustu z matką znanej głównie z seks-taśmy panny Kardashian, jest skandaliczna. Eksperci medialni tłumaczą ją chęcią podniesienia oglądalności i pokonaniem konkurencji w paśmie telewizji śniadaniowej. Wielu z nich podkreśla jednak, że może się ona obrócić przeciwko NBC i programowi „Today”.

mp

 

3 KOMENTARZE

  1. Praktycznie po za celebracja nowego roku, amerykanie robia to co sami uznaja za sluszne , nie zmuszajac innych do tego co sami robia… Bedac dzisiaj w miejskim pociagu, widzialam zmiane, ze podrozni raczej szeptem przy spotkaniu wspominali o byciu krotkim na oddaniu holdu znajomym i raczej skupiali sie.. jak przebiega Twoja ciaza, tak, z latwoscia, bo to juz druga i brzuszek wypity do pasazerow…Raczej pragna ciszy, rodziny niz publicznej uwagi i stania na afiszu…

  2. Odkad obywatelka spalila amerflage a sad nie potepil, a papier toaletowy mozna „ozdabiac” twarzami prezydentow tego kraju, niewiele moze mnie zadziwic.
    Latwo jest kpic, straszyc i wysmiewac; w atmosferze figli, podwyzka cen, zmniejszenie uprawnien, ograniczenie swiadczen, staje sie mniej dotkliwe a nawet nie bolesne.

    • Zawsze w rodzinach wielodzietnych matka jest narazona na figle… A zla macocha miala tylko pasierbice i za ciasno jej bylo bo do lasu ja wygnala.. Figle , psoty po wojnie byly okrasa grochu w jednej misce 🙁

REKLAMA

2097989960 views

REKLAMA

REKLAMA

2097990193 views

REKLAMA

2099786585 views

REKLAMA

2097990336 views

REKLAMA

2097990437 views

REKLAMA

2097990547 views