REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedLekarz Michaela Jacksona skazany na cztery lata więzienia

Lekarz Michaela Jacksona skazany na cztery lata więzienia

-

Osobisty lekarz Michaela Jacksona, doktor Conrad Murray został we wtorek skazany na cztery lata więzienia. To najwyższy wymiar kary przewidziany za nieumyślne spowodowanie śmierci. 

fot.NewOne.com/ Conrad Murray został skazany na cztery lata więzienia

Murray decyzję sędziego Michaela Pastora przyjął z kamienną twarzą. Podobnie jak i jego obszerne uzasadnienie wyroku. Sędzia Pastor mówił, że Michael Jackson zmarł nie w wyniku jednego nieszczęśliwego wypadku, ale w wyniku długotrwałego splotu wydarzeń i serii decyzji, podjętych przez Conrada Murraya.

REKLAMA

„Uprawianie medycyny tylko dla pieniędzy jest dla mnie nie możliwe do zaakceptowania” – powiedział sędzia. Podkreślił także, że działania jakie podejmował Murray w odniesieniu do Michaela Jacksona nie powinny być nawet nazywane leczeniem. Sędzia Pastor ostro skrytykował także nagranie, jakie Murray wykonał swoim telefonem komórkowym. Słychać na nim Jacksona, który z trudem mówi o swojej planowanej trasie koncertowej. „To nagranie zostało wykonane w chwili zupełnej słabości i  brutalnie wykorzytuje bezbroność pacjenta. To była dla Conrada Murraya swoista polisa ubezpieczeniowa. Zastanawiam się, czy to nagranie nie zostałoby sprzedane za duże pieniądze, gdyby Michael Jacskon nie umarł” – mówił sędzia.

Doktor Conrad Murray trzy tygodnie temu został uznany winny nieumślnego spowodowania śmierci Michaela Jacksona. Ława przysięgłych sądu w Los Angeles uznała, że lekarz 25 czerwca 2009 roku podał muzykowi śmiertelną dawkę propofolu. Za opiekę nad Jacskonem Murray otrzymywał 150 tysięcy dolarów miesięcznie.

Zobacz: Conrad Murray winny śmierci Michaela Jacksona

Lekarz do końca nie przyznawał się do winy. Według jego obrońców smiertelną dawkę propofolu Jacskon wstrzyknał sobie sam. Murray zdecydował jednak, że podczas procesu nie będzie zeznawał. Także dziś w sądzie nie zabrał głosu.

Po odczytaniu wyroku Conrad Murray w kajdankach został wyprowadzony do aresztu.

Jego obrońcy domagali się dla niego jedynie kary więzienia w zawieszeniu i kurateli sądowej. Prokuratura chciała najwyższego wymiaru kary – czterech lat więzienia oraz odszkodowania dla dzieci artyst, w wysokości 100 milionów dolarów. Kwiestie wypłaty ewentualnego odszkodowania na razie nie zostały zfinalizowane.

in

 

4 KOMENTARZE

  1. Jacson byl bozyszczem..jak takiemu czegokolwiek odmowic… Kobiety tez nie odmawiaja, a potem ida czesto po kase do sadu lub slawe lamiac komus kariere ? Tez tak mozna osadzic ? Jedynie to, ze lekarzem byl i przedlozyl przyjazn nad rozsadek. Ale czy gdyby tydzien wczesniej zerwal kontrakt to czy Jackson by sie psychicznie nie rozpadl ? Wiem, nie mam racji i w gruncie rzeczy zgadzam sie z sedzia…

  2. Lekarz został wrobiony a opinia publiczna celowo wprowadzona w błąd. Jest kozłem ofiarnym. Nie wierzcie żadnym mediom publicznym ponieważ stanowią one jedynie manipulację. Sam Michael Jackson jeszcze za życia naprowadził nas kto rzeczywiście za tym może stać i jest odpowiedzialny za to co się stało. Jak nie wierzycie to obejrzyjcie fragment materiału „Illuminati Przemysł Muzyczny”: http://www.youtube.com/watch?v=CxAnmNPnSr8

    • kto moglby stac? pewnie zydzi albo masoni.albo i rothschildowie zaprowadzajacy nowy porzadek na swiecie.no i tusk. on tez pewnie w tym palce maczal…oczywista oczywistosc ze tak pozwole sobie zacytowac klasyka

REKLAMA

2103376513 views
Poprzedni artykułNoc wilków
Następny artykułGazem w oczy

REKLAMA

2103376746 views

REKLAMA

2105173138 views

REKLAMA

2103376889 views

REKLAMA

2103376989 views

REKLAMA

2103377098 views