REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedLekarz Jacksona chce dostępu do tajnych taśm

Lekarz Jacksona chce dostępu do tajnych taśm

-

Obrońcy Conrada Murray’a, osobistego lekarza Michaela Jacksona, który oskarżony jest o nieumyślne spowodowanie śmierci Króla Popu, spędzają czerwcowe tygodnie bardzo pracowicie. Prawnicy starają się zbudować zupełnie nową linię obrony swojego klienta, jednak aby udowodnić swoją tezę przez sądem we wrześniu, muszą najpierw uzyskać dostęp do pilnie strzeżonych nagrań z przygotowań do ostatniej trasy Michaela Jacksona.

Prawa do nagrań z okresu prób i przygotowań do słynnej trasy „This Is It” posiada studio Sony Pictures. Są to ostatnie istniejące nagrania, na których można zobaczyć nieżyjącego już Michaela Jacksona. Ze względu na ich bezcenną wartość, firma Sony bardzo pilnie ich strzeże. Taśmy są transportowane w nieoznakowanej ciężarówce w towarzystwie uzbrojonych ochroniarzy.

REKLAMA

To właśnie do tych nagrań usiłuje dotrzeć Conrad Murray. Jego obrońcy chcą dzięki nim wykazać, że stan zdrowia Michaela Jacksona tuż przed śmiercią był bardzo niestabilny, a więc winą za jego przedwczesną śmierć nie należy obarczać  osobistego lekarza. Ich zdaniem przyczyn zgonu gwiazdy muzyki pop mogło być znacznie więcej.

Powszechna teoria odnośnie tego, co wydarzyło się 25 czerwca 2009 roku w Los Angeles, w noc śmierci Michaela Jacksona głosi, że gwiazdor zmarł wskutek przedawkowania Propofolu – bardzo silnego leku znieczulającego, używanego przez anestezjologów podczas operacji. Za podanie tak niebezpiecznego leku artyście odpowiedzialny jest jego osobisty lekarz- Conrada Murray. Dlatego też odpowie on na zarzut nieumyślnego spowodowania zabójstwa przed kalifornijskim sądem. Najbliższa rozprawa została przesunięta na wrzesień. Do tego czasu obrońcy Murray’a będą usiłowali dojść do porozumienia z Sony Pictures, które nie chce ujawniać tajnych nagrań z Michaelem Jacksonem.

Jak na razie, Sony Pictures odmówiło dostępu do taśm. W oficjalnym uzasadnieniu czytamy, że ponowne nagranie 20 pudełek taśm to koszt rzędu 200 tys. dolarów. Poza tym, firma Sony planuje wydanie w przyszłości co najmniej dwóch jubileuszowych DVD w oparciu o zgromadzone materiały. Udostępnienie taśm prawnikom Murray’a grozi ich rozpowszechnieniem.

AS

REKLAMA

2117988437 views

REKLAMA

2117988575 views

REKLAMA

REKLAMA

2119784936 views

REKLAMA

2117988663 views

REKLAMA

2117988736 views

REKLAMA

2117988803 views