REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedKolejne ofiary fałszywej lekarki: cement w policzkach

Kolejne ofiary fałszywej lekarki: cement w policzkach

-

Podająca się za chirurga plastycznego Oneal Ron Morris ma na swoim koncie nie tylko operacje „korygujące” figurę, ale także rysy twarzy. Dowodem na to są kolejne szokujące zdjęcia jednej z jej ofiar. Morris wstrzyknęła jej w policzki cement i klej do opon. 

fot. Dr John Martin/ W twarz Rajee Narinesing Morris wstrzyknęła miesznkę cementu i kleju do opon

48-letnia Rajee Narinesingh, podobnie jak i Oneal Ron Morris, na świat przyszła jako mężczyzna, ale podaje się za kobietę. Narinesingh przyznaje, że za wszelką cenę chciała aby jej wygląd zewnętrzny odpowiadał jej psychice. A ta była kobieca. Narinesingh do Morris zwróciła się, nie posiadając wystarczającej kwoty na zabieg w licencjonowanej klinice. W pewnych kręgach w Miami krążyły informacje, że Oneal Ron Morris wykonuje zabiegi upiększające za zdecydowanie mniejsze pieniądze.

REKLAMA

Jakie są rezultaty tych zabiegów można się przekonać patrząc na zdjęcie samej „lekarki”, która ich dokonywała. Groteskowo potężne biodra i uda to efekt wstrzyknięcia sobie pod skórę cementu i kleju do opon.

Podobnie makabrycznie wygląda twarz Rajee Narinesingh, w którą Morris także wstrzyknęła miksturę cementu i gumy. Narinesingh musiała poddać się kilku zabiegom usunięcia skutków operacji. Mimo operacji przeprowadzonych przez profesjonalistów jej twarz jest nadal zdeformowana. „Będzie to dla mnie nauczka. Bolesna nauczka.” – mówi 48-letnia kobieta.

30-letnia Oneal Ron Morris została aresztowana przez policję Miami na Florydzie w połowie grudnia piątek pod zarzutem praktykowania medycyny bez stosownych uprawnień. Morris według policji dokonała co najmniej kilku zabiegów chirurgicznych w czasie których, wstrzykiwała swym „pacjentkom” cement, mineralny olej oraz środek służący do łatania opon. Dzięki temu zgłaszające się do niej klientki miały uzyskać bardziej kobiece kształty.

fot. Miami Police/ Oneal Ron Morris sama jest ofiarą swych "upiękrzających" zabiegów

Morris  wpadła w ręce policji, kiedy jedna z jej ofiar zgłosiła trafiła do szpitala, a lekarze zawiadomili policję. Młoda kobieta, która chciała uzyskać nieco krągłości i dzięki temu otrzymać pracę w jednym z klubów erotycznych, zapłaciła Morris 700 dolarów za serię „upiększających” zastrzyków. Ofiara, której tożsamości nie ujawniono, w okrutnych bólach, z poważnymi infekcjami zgłosiła się na izbę przyjęć. Przerażeni lekarze odkryli pod jej skórą gumowe, dmuchane elementy, wypełnione m.in. toksycznym gazem.

Do tej pory co najmniej kilka osób zgłosiło się na policję, po nagłośnieniu sprawy Morris w mediach. Niewykluczone, że ofiar jest jednak więcej. Wiele jej ofiar wstydzi się jednak zgłosić komukolwiek, że poddało się zabiegowi u oszustki, która wszczepiła im pod skórę niebezpieczne substancje, narażając ich życie na niebezpieczeństwo.

30-letnia Oneal Ron Morris wyszła na wolność po wpłaceniu kaucji w wysokości 15 tys. dolarów.

Morris oskarżona została m.in. o praktykowanie medycyny bez uprawnień oraz doprowadzenie do poważnego uszkodzenia ciała.

To nie pierwszy raz kiedy Morris weszła w konflikt z prawem. Przed laty, jako mężczyzna wielokrotnie aresztowana była za kradzieże i oszustwa.

mp

 

 

 

9 KOMENTARZE

    • klimek gdzie ty byles jak ciebie nie bylo…albo moze precyzyjniej: pod jakim nickiem „krzaczyles” gdy klimka nie bylo. pisz, nie daj sie domyslac 🙂

    • on, tj.Klimek zmienil orientacje, jeszcze miesiec temu pisal o nagonce na Kosciol, a teraz nie wie, co to jest Bozia…. 🙂

    • Kicia jak masz na mysli Boga, piszac o nim „Bozia” to go obrazasz.Bogu nalezy sie szacunek, a tak odnosisz sie do niego lekcewazaco.Poza tym Bog nikogo nie kaze, ludzie sami sie karaja robiac rozne rzeczy jak np w tym artykule.

    • serio myslisz kliemk ze Bog sie na Kicie obrazil ze go Bozia nazwala? jesli tak to cieszy mnie to gdyz bede mial w kotle towarzystwo …

    • Charlie, ja zawsze mam ten sam nick, nie zawsze cos komentuje, niekiedy nie mam nic do powiedzenia, wiec milcze.

REKLAMA

2115006470 views

REKLAMA

2115006702 views

REKLAMA

REKLAMA

2116803092 views

REKLAMA

2115006842 views

REKLAMA

2115006941 views

REKLAMA

2115007049 views