REKLAMA

2118875462 views

REKLAMA

2118875461 views
0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedStrzelanina przed college'em w Kentucky. Są ofiary śmiertelne

Strzelanina przed college'em w Kentucky. Są ofiary śmiertelne

-

Dwie osoby nie żyją, trzecia jest ranna, po strzałach które oddał do stojącego na parkingu samochodu 21-letni mężczyzna. Napastnik  był uzbrojony w pistolet półautomatyczny. Ofiary znajdowały się w aucie stojącym na parkingu college’u w Hazard w Kentucky.

Policja zatrzymała dwie osoby, w tym domniemanego napastnika. Na konferencji prasowej poinformowano, że strzelanina miała motywy osobiste i nie ma dowodów, by jej uczestnicy mieli jakiś związek ze szkołą.

REKLAMA

Ofiary śmiertelne strzelaniny to około 50-letni mężczyzna i kobieta w wieku 20- 30 lat. Ranna nastolatka została przewieziona do szpitala w pobliskim Lexington. Władze szpitala nie ujawniły stanu pacjentki.

W chwili, kiedy doszło do strzelaniny ( około godz. 18-tej czasu lokalnego) na terenie szkoły przebywało około 30-tu studentów – poinformował rektor college’u Stephen Greiner. College zamknięto na ponad godzinę. Policja nie pozwoliła nikomu na opuszczenie budynków sprawdzając teren. Dopiero po upewnieniu się, że studentom nie zagraża niebezpieczeństwo pozwolono im na opuszczenie szkoły.

Według wstępnych informacji, żadna z osób zamieszanych w incydent nie miała powiązań ze szkołą.

tz

3 KOMENTARZE

  1. tylko tyle? zaden z dziennikarzy nie napisal jak 21 latek nabyl swoj pistolet polautomatyczny? polmozgi zaraz odczytaja to “a nie mowil wujek biden” a faktycznie okaze sie ze nie on go nabyl i nawet gdyby ta smieszna ustawa o broni obowiazywala od dawna tez nmogloby dojsc fdo takiej strzelaniny z uzyciem tej broni. byc moze jakims roziwazaniem bedzie gdyby clown biden dopisal jeden podpunkcik: “zabrania sie kradziezy broni celem uzycia jej w masakrach” – brzmi super , ciemny narod kupi, glosiki kapna ….

  2. ….tak pistolet semiautomatic nabył w local pawn shop w tym samym dniu po sprzeczce z poszkodowaną….a jeśli by tego nie mógł zrobić może nerwy by przeszły a te osoby by dzisiaj żyły?….dlatego większość ludzi jest za ograniczeniem dostępu do broni palnej szczególnie jeśli chdzi o semiautomatic

    • a czy ty rozrozniasz slowo “ograniczenie” od “zakazu” ? czy on byl psychicznie chory? czy byl notowany za przestepstwa? jesli nie to i tak by ja nabyl i zrobil z niej uzytek, zrozum tepa dzido ze to ludzie strzelaja a ludziom psychika moze sie z biegiem lat zmienic, i nawet jesli w wieku 25 lat bedzie w zupelnosci zdrowym psychicznie za lat kilka moze wyladowac w szpitalu dla oblakanych np czytajac wasze posty. jak wtedy bedzie dzialala ta spec ustawa bidena? odnawoianie licencji co rok? a moze co miesiac ?

REKLAMA

2118051030 views

REKLAMA

2118051166 views

REKLAMA

REKLAMA

2119847525 views

REKLAMA

2118051252 views

REKLAMA

2118051324 views

REKLAMA

2118051390 views