REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedJoe Arpaio: zmowa milczenia na temat aktu urodzenia prezydenta

Joe Arpaio: zmowa milczenia na temat aktu urodzenia prezydenta

-

Zmowę milczenia zarzuca republikańskim politykom jeden z najbardziej znanych amerkańskich szeryfów, Joe Arpaio z hrabstwa Maricopa z Arizony. Arpaio znany nie tylko z antyimigracyjnego nastawienia, ale także z zaangażowania w odkrycie “prawdy” dotyczącej tego, że Barack Obama nie urodził się na terenie USA, udzielił dziś wywiadu nowojorskiej rozgłośni WABC.

Szeryf Joe Arpaio jest żywo zaangażowany w kwestię prawdziwości aktu urodzenia Baracka Obamy

REKLAMA

Szeryf z Maricopa County stwierdził, że republikańcy kandydaci  “ukrywają” prawdę o tym, że Obama nie może być ponownie wybierany na urząd prezydenta; według Arpaio nabrali też wody w usta w sprawie autentyczności przedstawionego przez Biały Dom aktu urodzenia amerykańskiego przywódcy.

“Miałem w swoim biurze wszystkich kandydatów na urząd prezydenta (z GOP- przypis red.). Rozmawiałem z każdym z nich. Nie widzę nikogo, kto  chciałby o tym mówić. Nie widzę żadnego senatora podejmującego ten temt. To potencjalne przestępstwo. Dlaczego wszyscy ukrywają prawdę?” – grzmiał dziś w programie u  Aarona Kleina szeryf z Arizony.

Joe Arpaio w ubiegłym roku powołał do życia 40-osobowy zespół ekspertów do zbadania prawdziwości aktu urodzenia prezydenta Obamy dołączając tym samym do tzw. “birthers”, osób podważających prawdziwość ujawnionego wiosną ubiegłego roku dokumentu.

Czytaj także: Szeryf Arpaio weryfikuje metrykę prezydenta

Na konferencji prasowej w ubiegłym miesiącu Arpaio stwierdził, że są podstawy do tego, by przypuszczać, że akt urodzenia został sfabrykowany. W związku z tym kierowany przez niego zespół postanowił o rozszerzeniu śledztwa i zażądał od szefa U.S. Selective Service przedstawienia oryginalnej karty poborowej Baracka Obamy z 1980 roku, by eksperci mogli przeprowadzić analizę porównawczą. Dyrektor U.S. Selective Service Lawrence Romo ma 30 dni na odpowiedź.

Joe Arpaio stwierdził w dzisiejszym wywiadzie, że podejrzana wydaje mu się nie tylko zmowa milczenia polityków z Waszyngtonu, ale także lokalnych Republikanów, którzy raptem zaniechali forsowania na Kapitolu ustawy nakazującej wszystkim kandydatom na prezydenta USA potwierdzenia amerykańskiego obywatelstwa. Szeryf z Arizony jest przekonany, że działa przeciwko medialnemu sprzysiężeniu”większemu niż afera Waterfgate”.

MB

Zobacz także: Prezydent Obama ujawnił swoją metrykę

 

7 KOMENTARZE

  1. Buhahaha.
    Nastepny medrzec zwany worem herbacianym.
    Jestem ciekaw, kiedy ten starzec zacznie oskarzac wszystkich naokolo o ukrywanie zajaczka swiatecznego (wraz z jajkami) albo zacznie wielkie poszukiwania ukrywajacego sie gdzies napewno Elvis Presley-a.
    Co jest jednak przerazajace – ten czlowiek ma prawo nosic bron…

  2. Zobaczycie ze ten psycho sherif skonczy kariere w palacu bez klamek.Juz dawno powinien siedziec najlepiej w Meksyku tam by mial wieksze pole do popisu.Jak by to nie bylo prawda ze Obama jest obywatelem USA to nie dopuscili by go do kandydowania a on nie zle sobie radzi w tak trudnym okresie i z ciaglymi przeszkodami Reublikanow a rzadzic krajem w ktorym kasa jes pusta jest bardzo ciezko.

REKLAMA

2117985943 views

REKLAMA

2117986081 views

REKLAMA

REKLAMA

2119782442 views

REKLAMA

2117986169 views

REKLAMA

2117986242 views

REKLAMA

2117986309 views