REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedIllinois. Mieszkańcy Red Bud czekają na nazwisko szczęściarza

Illinois. Mieszkańcy Red Bud czekają na nazwisko szczęściarza

-

Mieszkańcy małego miasteczka w stanie Illinois, leżącego na południe od St. Louis, żyją spekulacjami dotyczącymi tego, kto z ich sąsiadów wygrał 218 mln dolarów w ostatnim losowaniu loterii Mega Millions. Od chwili ujawnienia, że najwyższa w historii wygrana padła w trzech stanach, z czego jedna w Red Bud, nie ma wśród  lokalnej społeczności takiego, który nie czekałby na ujawnienie nazwiska szczęściarza.

fot.MCT/ W Red Bud w Illinois przedstawiciele mediów czekają na zwycięzcę loterii Mega Millions

Ale może się tak zdarzyć, że nigdy nie dowiemy się do czyjej kieszeni trafi wygrana suma. W rzadkich przypadkach, ale jednak zgodnie z przepisami loteryjnymi, zwycięzy mogą pozostać anonimowi, nawet w Illinois. Kansas i Maryland, gdzie padły dwie pozostałe wygrane, pozwala na pozostanie anonimowym.

REKLAMA

W niedzielę miasteczko, którego populacja nie przekracza 3 700 mieszkańców, zostało sparaliżowane wiadomością, że Gary Liefer jest lokalnym milionerem. Szybko się jednak okazało, że w Red Bud mieszka dwóch mężczyzn o identycznej tożsamości i żaden z nich nie przyznał się do faktu wejścia w posiadanie sporej kwoty. A od soboty koczują w miasteczku przedstawiciele krajowych i lokalnych mediów czekając na ujawnienie się szczęściarza.

Mieszkańcy zaś zastanawiają się nad tym, czy rzeczywiście jest to ich sąsiad, czy może ktoś z przejezdnych zmierzających drogą stanową nr 3 do położonego nieopodal więzienia o maksymalnie zaostrzonym rygorze.

Na razie wiadomo natomiast, że sklepik, gdzie kupiono szczęśliwy bilet loteryjny, czyli Moto Mart w Red Bud dostanie 500 tys. dolarów, wiadomo także suma wygranej do podziału sięgnęła dzięki ilości sprzedanych  kuponów 656 mln dolarów, z czego każdy ze zwycięzców otrzyma albo jednorazową wypłatę wysokości 154 mln lub rozłożone na 26 lat raty miesięczne rzędu 8 mln dolarów (obie kwoty przed opodatkowaniem).

– Jestem pewna, że w miasteczku nie ma ani jednej osoby, której te pieniądze nie przydałyby się – mówi menadżerka Moto Mart Denise Metzger czekając na ujawnienie się lokalnego szczęściarza. A to może potrwać nawet rok, tyle bowiem  jest ważny odcinek loteryjny w stanie Illinois.

TZ

 

REKLAMA

2096933599 views

REKLAMA

REKLAMA

2096933833 views

REKLAMA

REKLAMA

2098730227 views

REKLAMA

2096933980 views

REKLAMA

2096934079 views

REKLAMA

2096934190 views