REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedICE nie deportuje nastolatki, która straciła rodzinę w karambolu

ICE nie deportuje nastolatki, która straciła rodzinę w karambolu

-

15-lenia Lidiane Carmo w karambolu, do którego doszło w niedzielę na autostradzie na Florydzie straciła całą rodzinę. Jako jedyna przeżyła tragiczny wypadek. Nastolatka i jej bliscy przebywali w USA nieleganie. Urząd imigracyjny nie zamierza jednak deportować dziewczyny do rodzinnej Brazylii.

fot. 11Live.com/ W karambolu na autostradzie nr 75 zginęli wszyscy bliscy Lidiane (po prawej)

REKLAMA

„Łączymy się w bólu z Lidiane Carmo i modlimy się za jej tragicznie zmarłych bliskich. Informacje o tym, że mamy zamiar ją deportować są całkowicie nieprawdziwe” – oświadczyła rzeczniczka Urzędu ds. Imigracji i Ceł (ICE) Barbara Gonzales.

„Nasze deportacyjne priorytety obejmują kryminalistów, zbiegów i recydywistów” – dodała Gonzales.

Lidiane Carmo do USA przyjechała z Brazylii wraz z rodzicami jako dwuletnia dziewczynka. Jej rodzina nigdy nie miała możliwości uregulowania statusu imigracyjnego. W minioną niedzielę 15-latka wraz rodzicami i rodzeństwem wracała z religijnej konferencji w Orlando do Atlanty, w gdzie jej ojciec był pastorem.

Zobacz: Floryda. Tragiczny karambol na autostradzie.10 osób nie żyje

Furgonetka, którą podróżowała rodzina była jednym z samochodów, które w niedzielę uczestniczyły w karambolu na autostradzie nr 75 niedaleko Giansville, na Florydzie. W gęstym dymie całkowicie uniemożliwiającym widoczność zderzyło się dwanaście samochodów osobowych i sześć ciężarówek. Zginęło 11 osób, a kilkanaście jest rannych. Lidiane straciła całą rodzinę i sama trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ale członkowie wspólnoty religijnej, do której należeli jej bliscy, obawiają się, że nastolatka może zostać deportowana z USA.

Aron Amazonas, pastor z kościoła, do którego należała rodzina ,powiedział stacji CNN, że nastolatka została otoczona została opieką i próbuje poradzić sobie z tragedią, jaka ją spotkała. Pastor zapewnił także, że dziewczyna otrzyma niezbędną pomoc finansową. Wspólnota religijna opłaci m.in. transport zwłok tragicznie zmarłych do Brazylii oraz pokryje koszty leczenia Lidiane.

mp

 

7 KOMENTARZE

    • problem moze byc innego typu: jesli mieli jakies ubezpieczenie na zycie, corka moze miec wyplaty w ratach przez wiele lat , i sa to sumy idace w setki jesli nie miliony (znam podobny przypadek). dlatego pozwalaja jej zostac zeby tutaj kase wydawala . jakby nielegalny wygral w mega kilka milionow to znalezliby sposob na zielona karte i dla niego.

REKLAMA

2117763872 views

REKLAMA

2117764022 views

REKLAMA

REKLAMA

2119560384 views

REKLAMA

2117764113 views

REKLAMA

2117764188 views

REKLAMA

2117764259 views