REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedGeorge Clooney znowu do wzięcia!

George Clooney znowu do wzięcia!

-

Stało się. Zatwardziały kawaler, łamacz kobiecych serc i ukochany aktor Ameryki rozstał się ze swoją partnerką Elisabettą Canalis. Co prawda nieformalny związek George’a Clooneya z piękną Włoszą trwał zaledwie 2 lata, jednak w przypadku pięćdziesięcioletniego aktora to wyczyn. W kuluarach mówiło się już o ich ślubie.

Informacja o rozstaniu Clooneya i Canalis dotarła do fanów za sprawą wspólnego oświadczenia samych zainteresowanych. Aktorzy proszą w nim o uszanowanie ich prywatności i zaznaczają, że jest to dla nich bardzo trudny moment.

REKLAMA

Wieści o rozstaniu Clooneya i Canalis są tym bardziej niespodziewane, że jeszcze w ubiegłym tygodniu, przyłapani podczas romantycznej kolacji we Włoszech niedaleko jeziora Como, gdzie aktor posiada piękny dom, wydawali się ogromnie szczęśliwi.

W czerwcu Elisabetta udzieliła wywiadu dla włoskiego magazynu Chi, w którym wielokrotnie podkreślała, jak bardzo jest szczęśliwa dzięki swojemu mężczyźnie.

Złośliwi podejrzewają, że ością niezgody stała się niechęć Clooneya do małżeństwa. Canalis w wywiadzie dla Chi zapewniała, że w przyszłości pragnie wyjść za mąż i mieć dzieci.

Poglądy George’a Clooneya na instytucję małżeństwa są powszechnie znane. Aktor ma za sobą nieudane małżeństwo z Talią Balsam (w latach 1989-1993). Po rozwodzie z Balsam, Clooney publicznie zapowiedział, że już nigdy nie stanie na ślubnym kobiercu. Swoją decyzję kwituje krótko: „Próbowałem być  już kiedyś żonaty”.

Gwiazda filmu „Ocean’s Eleven” podkreśla, że nie interesuje go również wizja posiadania potomstwa. „Brakuje mi cierpliwości i oddania, jakiego wymaga rodzina. Podziwiam te wartości u innych, ale to zdecydowanie nie dla mnie.”

George Clooney już dwukrotnie został wybrany przez czytelników magazynu People najseksowniejszym mężczyzną świata. Cieszy się sławą kobieciarza i zatwardziałego kawalera.

O sytuacji sercowej aktora krążą legendy. W Hollywood znane są opowieści o tym, jak słynne koleżanki Clooneya chciałyby, aby stanął na ślubnym kobiercu. Według jednej z plotek Nicole Kidman założyła się z nim o 10 tys. dolarów, że do czasu, kiedy skończy 40 lat, ustatkuje się. Kiedy tak się nie stało, aktorka w dniu 40-tych urodzin Clooneya wysłała mu obiecany czek. Gwiazdor jednak odesłał go z następującym dopiskiem: „Podbijam stawkę na kolejne 10 lat”.

AS

12 KOMENTARZE

REKLAMA

2105051605 views

REKLAMA

2105051838 views

REKLAMA

2106848230 views

REKLAMA

2105051981 views

REKLAMA

2105052080 views

Na walizkach

A może do Europy?

Kolorowa sałatka

REKLAMA

2105052189 views