REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorized"Futro" Joanny Krupy w kampanii PETA

"Futro" Joanny Krupy w kampanii PETA

-

Joanna Krupa po raz kolejny zaangażowała się w 3. kampanię na rzecz walczącej o prawa zwierząt organizacji PETA. Gwiazda reality show Real Housewives of Miami znów pokazała swoje wdzięki, tym razem w dość humorystyczny sposób. Pozując topless, ale z obfitym „futrem”, Krupa  protestuje przeciwko noszeniu wyrobów odzieżowych ze zwierzęcych futer.

fot. W najnowszej kampanii organizacji PETA ponownie pojawiła się Joanna Krupa

Fotomodelka Joanna Krupa aktywnie lat wspiera akcje PETA  – People for the Ethical Treatment of Animals (w polskim tłumaczeniu: Ludzie na rzecz Etycznego Traktowania Zwierząt). Istniejąca od 1980 roku międzynarodowa organizacja typu non-profit zajmuje się walką o prawa  zwierząt. Siedziba firmy znajduje się w Norfolk, w stanie Wirginia.

REKLAMA

Od wielu lat hasłem przyświecającym kampanii PETA jest slogan: „I’d rather go naked than wear fur” (Lepiej być nago niż w futrze). Aby zwrócić uwagę opinii publicznej na problem nieludzkiego traktowania zwierząt, w kampanii PETA biorą udział znane osoby świata show biznesu, które w negliżu pozują do zdjęć.

Do tej pory w kampaniach PETA udział wzięły m.in. Khloe Kardashian, Pamela Anderson, Holly Madison czy Tamara Ecclestone. Najbardziej znane plakaty to te z udziałem byłej gwiazdy „Słonecznego patrolu” oraz Polki, Joanny Krupy znanej m.in. z reality show Real Houswives of Miami.

W najnowszej kampanii 33-letnia Krupa w dość humorystyczny sposób przekonuje, że noszenie prawdziwych futer jest „głupie i absolutnie nie jest sexy”. „Nie psuj swego wyglądu futerkiem” – przekonuje Joanna.

Zobacz wideo z sesji dla PETA:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VX_nsT1Z8ak[/youtube]

AS

3 KOMENTARZE

  1. W latach osiemdziesiatych takie wasy alawalesa nosil moj kolega. moze ten portret to dwa w jednym. Chyba nie promuja hasla „golic wasatych chlopow”
    A tak nawiasem jak poczytalam o „babie” co po czterek latach ogolila chlopa nawet z praw alimentacyjnych , to tylko pewnam, ze Adam byl kobieta…

REKLAMA

2105487187 views

REKLAMA

2105487420 views

REKLAMA

2107283811 views

REKLAMA

2105487562 views

REKLAMA

2105487662 views

REKLAMA

2105487770 views