REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedCzy te oczy mogą kłamać?

Czy te oczy mogą kłamać?

-

Ashton Kutcher i Demi Moore pobrali się w 2005 roku. W Hollywood nikt nie przypuszczał, że związek niestałego w uczuciach aktora i starszej o 16 lat rozwódki przetrwa próbę czasu. Oni jednak nie dali za wygraną i przez wiele tworzyli zgraną parę. Aż do niedawna, kiedy magazyn Star opublikował dwuznaczne zdjęcia Ashtona ze spotkania z 23-letnią Sarą Leal. Mimo braku namacalnych dowodów już teraz media brukowe wieszczą rozpad małżeństwa Demi i Ashtona.  

fot. Sara Lear, 23-latka odpowiedzialna za rzekomy rozpad małżeństwa Ashtona i Demi

W hollywoodzkim światku pełnym fałszywych koterii nikt tak naprawdę nie wierzył, że rozrywkowy kawaler Ashton Kutcher i była żona Bruce’a Willisa stworzą tak stabilny związek. Kiedy w 2005 roku Demi Moore i Ashton Kutcher stanęli na ślubnym kobiercu złośliwi przewidywali rychły koniec bajki.

REKLAMA

Kutcher mimo wielu pokus życia typowego celebryty przez 6 lat pełnił rolę wzorowego męża – na wszystkich publicznych wystąpieniach zawsze pokazywał się z żoną i jej dziećmi. Na złość wszystkim niedowiarkom publikował razem z Demi szalone zdjęcia na Twitterze.

Sytuacja uległa diametralnej zmianie 23 września br. Media brukowe doniosły wówczas całemu światu, że Kutcher dopuścił się zdrady małżeńskiej podczas pobytu w hotelu Hard Rock w San Diego. Kobietą odpowiedzialną za wyskok Ashtona miała być 23-letnia Sara Leal – miłośniczka imprez w Las Vegas.

Rewelacje na temat rzekomej zdrady, jakiej dopuścił się Ashton dotarły do prasy dzięki relacji chłopaka jednej z dziewczyn, która była obecna podczas imprezy w apartamencie Kutchera. W rozmowie z dziennikarzami mężczyzna powiedział, jak zastał Ashtona w jacuzzi z 4 nagimi kobietami. Sara Leal miała nazajutrz opowiedzieć przyjaciółce, że między nią a aktorem doszło do zbliżenia.

Amerykańskie brukowce chwyciły się tematu kryzysu małżeństwa Demi i Ashtona jak brzytwy. Atmosferę podgrzewa sama Moore, która od kilkunastu tygodni nieustannie chudnie. Seks, zdrady, pieniądze, afery, piękne kobiety i Hollywood zawsze zdobywają sobie poklask mediów.

W pogoni za sensacją wszyscy zdają się zapominać, że na najbardziej intrygującą zdradę tego sezonu brakuje namacalnych dowodów. Skandal stworzono na podstawie relacji jednego ze „znajomych”, a gazety już wieszczą, że Demi Moore złożyła wniosek o rozwód. Nagonka prasy na aktorów może skończyć się rozwodem opartym na krzywdzących oskarżeniach, które przekreślą szczęście dwójki ludzi i ich dzieci.

Jak dotąd najwięcej w sprawie poprzez swoje konto Twitter powiedział sam Kutcher :

When you ASSUME to know that which you know nothing of you make an ASS out of U and ME

Anna Siarkiewicz

1 KOMENTARZ

  1. Po pierwsze dzieci (2 nastolatki) to corki z malzenstwa poprzedniego Demi z Bruce Willis.
    Mr A.Kutcher nie jest ich ojcem, ani naturalnym ani adoptujacym.
    Demi ma jeszcze dorosla corke ktora wprowadza w zycie, zatem problemow nie brak.
    Zawsze warto zastanowic sie, czy partner/partnerka, oferujacy szalone uczucie w momencie startu w spolke, znaczy we wspolne zycie, ma cechy wskazujace na dojrzalosc w decyzjach.
    Zadna to gwarancja dozgonnej wsolnoty w szczesciu ale zawsze cos…Demi ma szczescie, ze Kutcher nie interesuje sie Jej corkami.

REKLAMA

2097988590 views

REKLAMA

REKLAMA

2097988823 views

REKLAMA

2099785215 views

REKLAMA

2097988966 views

REKLAMA

2097989067 views

REKLAMA

2097989177 views