REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedChicago. "Baby Shower" dobrych serc

Chicago. "Baby Shower" dobrych serc

-

Nikt nie spodziewał się takiej ilości osób i takiego wsparcia, jakiego chicagowska Polonia udzieliła Agnieszce Wyrobek. 25 marca br. w restauracji DiDi pojawiło się blisko 400 osób, które przyniosły ze sobą prezenty oraz udzieliły wsparcia finansowego walczącej z rakiem piersi 39-letniej Agnieszce.

fot.Kasia Jarosz/ Na spotkanie dla Agnieszki przyszło około 400 osób

Agnieszka od lat starała się o dziecko, kiedy wreszcie po latach usłyszała, że będzie mamą, jej radość nie miała granic. W trzecim miesiącu ciąży kobieta dowiedziała się jednak, że ma raka piersi. Agnieszka stanęła przed wyzwaniem walki o utrzymanie ciąży połączonej z walką o własne życie.

REKLAMA

Przyszła mama przechodzi teraz chemioterapię, czeka także na termin rozwiązania. Mała Melania ma przyjść na świat po koniec kwietnia.

Przybyłe na niedzielne spotkanie osoby były niezwykle poruszone stworzoną atmosferą. W restauracji DiDi pojawiły się panie, które wygrały walkę z rakiem, przyszli ci, którzy nie pozostali obojętni na los przyszłej mamy, która w obecnym stanie nie może pracować pozostając na całkowitym utrzymaniu męża.

Agnieszka i Krzysztof nie spodziewali się tak ogromnego wsparcia. Ich goście, często zupełnie nieznane im osoby, przynosili prezenty dla mającej się urodzić Melanii, wspierali także przyszłych rodziców fnansowo. W czasie czterogodzinnego spotkania udało się uzbierać 12 tys. dolarów.

Swój udział w spotkaniu zaakcentowali polonijni artyści a także biznesmani. Wszystkich ujął występ 5- letniej Camilli, wychowanki przedszkola “Little King”, która zaśpiewała piosenkę „Jak dobrze mieć przyjaciół”. Na tzw.”cichej aukcji” można było nabyć obrazy, fotografie wielu znanych artystów chicagowskich oraz prace przedszkolaków, które długo przygotowywały się do tego, aby pomóc  Agnieszce.

Pieczę na aukcją powierzono Ewelinie Dobierz. Sklep Montrose Deli przygotował jedzenie, ciasta i torty podarował Laramie Bakary & Deli. Firma Artpol wydrukowała 400 plakatów zapraszających na niedzielne spotkanie. Agnieszkę i jej męża powitano koszem kwiatów przygotowanym przez Halina Flowers & Gifts. Radio Polonii, redakcja Monitora, redakcja Kuriera oraz Radio Na Serio włączyły się w nagłośnienie spotkania. Gościnnego miejsca użyczyli właściciele DiDi Banquet Hall. Pan Dariusz Ziętek zadbał o to, aby wszystko było dopięte na przysłowiowy ostatni guzik. Panie Marzena Sanecka, Iwona Dwulit oraz Wioleta Kozik zadbały o sprawną organizację całości. Do grona sponsorów oraz osób, które przyczyniły się do akcji pomocy Agnieszce należą: Exotic Tan & Spa, Darek Jasiński, Abc Dance Academy, Iwona Sikorska-Szczupak, dr Michał Szczupak i dr Plamen Dotchev Obstetrics&Gynecology, ToTs Leand Day Care, Krzysztof Arsenowicz, Krzysztof Wasko, Ewa Milde, Bogdan Łońko, Janusz Kopeć, Alicja Szymankiewicz, Kinga Modjewska, Elżbieta Stygar, Adam Stecłowski.

W imieniu Agnieszki i Krzysztofa dziękujemy za okazane serce oraz za wszelkie wsparcie. Dziękujemy raz jeszcze.

[cincopa AsKA71KBH31p]

 

3 KOMENTARZE

REKLAMA

2107681091 views

REKLAMA

REKLAMA

2107681323 views

REKLAMA

2109477714 views

REKLAMA

2107681464 views

REKLAMA

2107681563 views

REKLAMA

2107681671 views