REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedCasey Anthony szuka pomocy u psychiatry

Casey Anthony szuka pomocy u psychiatry

-

Casey Anthony, uniewinniona 5 lipca z zarzutów o zabójstwo swojej dwuletniej córki Caylee, nie skorzysta z intratnych propozycji stacji telewizyjnych, którym marzą się wywiady z 25-latką. Portal TMZ donosi, że wskutek wyczerpującego procesu sądowego, zdrowie psychiczne Anthony znacznie podupadło. Kobieta szuka pomocy u psychiatrów.

fot. Caylee Anthony ostatni raz widziana była żywa 16 czerwca 2008 roku

Jak donoszą źródła bliskie Casey Anthony, 25-latka przez najbliższe kilka miesięcy nie będzie angażować się w życie publiczne. Kobieta szuka pomocy u specjalistów.

REKLAMA

Casey Anthony nadal boryka się z depresją wywołaną śmiercią jej dwuletniej córeczki. Według informacji portalu TMZ do pogorszenia stanu 25-latki przyczynił się 3-letni pobyt w izolatce w więzieniu na Florydzie. Zdaniem rozmówców kobieta boryka się z „problemami natury psychicznej”.

Amerykanie dowiadują się o złym stanie zdrowia Casey Anthony zaledwie kilka dni po tym, jak okazało się, że koszty procesu o zabójstwo dwuletniej Caylee Anthony rzędu 700 tys. dolarów najprawdopodobniej pokryją amerykańscy podatnicy.

Czytaj także: Pracodawcy biją się o Casey Anthony, podatnicy płacą

W przyszłym tygodniu, sędzia Belvin Perry zdecyduje jaką część kosztów procesowych będzie musiała pokryć sama Anthony. Być może wtedy 25-latka nie będzie miała wyboru i zdecyduje się na podpisanie umowy z jedną ze stacji, które oferują jej nawet do miliona dol. za wywiad i poddanie się testowi na wykrywaczu kłamstw.

Czytaj także: Milion dol. dla Casey Anthony za wywiad i test na wykrywaczu kłamstw

Casey Anthony wyszła na wolność 17 lipca, po blisko trzech latach spędzonych w areszcie, w związku ze zniknięciem i śmiercią jej dwuletniej córeczki Caylee. 5 lipca ława przysięgłych sądu w Orlando na Florydzie uznała, że nie ma dowodów na to, że Casey zamordowała swoje dziecko. Proces 25-latki z bezprecedensowym zainteresowaniem śledziła cała Ameryka. Werdykt w jej sprawie zszokował miliony osób.

AS

Zobacz także:

Casey Anthony chce półtora miliona za wywiad. ABC, NBC, CBS nie zapłacą

Wideo. Casey Anthony już na wolności

1 KOMENTARZ

REKLAMA

2096921512 views

REKLAMA

REKLAMA

2096921745 views

REKLAMA

REKLAMA

2098718140 views

REKLAMA

2096921893 views

REKLAMA

2096921994 views

REKLAMA

2096922105 views