REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedCasey Anthony nosi prochy córki w naszyjniku

Casey Anthony nosi prochy córki w naszyjniku

-

Dokładnie rok temu zapadł wyrok uniewinniający Casey Anthony od zarzutu zabójstwa jej 3-letniej córki Caylee. Jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w USA, żyje dziś w West Pam Beach, chce mieć własne reality show, a prochy zamordowanego dziecka nosi w specjalnym naszyjniku.

fot. Casey Anthony i jej córeczka Caylee. Niespełna 3-letnia dziewczynka została zamordowana w 2008 roku

Po roku od jej uniewinnienia Casey Anthony dla milionów Amerykanów wciąż pozostaje ucieleśnieniem zła i wyrodną matką, która zamordowała własne dziecko, a czasie kiedy setki wolontariuszy szukały małej Caylee, ona imprezowała i wodziła za nos policję. W prawie rok od wyjścia z aresztu Anthony, po kilkukrotnej zmianie adresu, mieszka według mediów w West Palm Beach na Florydzie. Kobieta stara się pozostać anonimowa i nie przyciągać uwagi. Tylko chwilowo. Według dziennika Daily Mail 26-latka ma jednak ambitne plany: przekonana o własnej popularności Anthony chce mieć własny reality show. „Jestem jedną z najbardziej rozpoznawalnych ludzi w tym kraju” – miała wyznać niedawno przyjaciółce matka Caylee.

REKLAMA

Czytaj więcej o sprawie Caylee Anthony

Jedna z nielicznych znajomych Anthony zastrzegając anonimowość powiedziała także gazecie, że Casey nosi na szyi specjalny naszyjnik z prochami zamordowanej 4 lata temu córeczki. 26-latka naszyjnik dostała od matki, Cindy Anthony, która nosi taką samą, dość makabryczną biżuterię. „W ten sposób wszystkie kobiety rodu Anthony na zawsze będą blisko siebie” – powiedziała przyjaciółce Casey Anthony.

Według nielicznych znajomych 26-latka postrzega się jako „celebrytkę” i zamierza na swej popularności zarobić. Nawet jeżeli jest to popularność powodowana wyłącznie niechęcią lub w najlepszym wypadku pożałowaniem i współczuciem.

Na sprawie Casey Anthony zarobić ma nadzieję także jej były obrońca, który kilka dni temu wydał książkę poświęconej 26-letniej obecnie kobiecie. W „Presumed Guilty, Casey Anthony: The Inside Story” Jose Baez przedstawia szczegóły procesu i kwestionuje zdrowie psychiczne swej byłej klientki. Baez twierdzi, że już po pierwszych rozmowach z Casey Anthony zdawał sobie sprawę, że ma do czynienia z osobą o niezrównoważonej psychice, żyjącą w fantazyjnym świecie.

Zniknięcie i śmierć małej Caylee w 2008 roku oraz proces jej matki Casey Anthony w 2011 roku w bezprecedensowy sposób przykuły uwagę milionów Amerykanów. Wyrok uniewinniający matkę dziewczynki wywołał ogromne poruszenie. Mimo uwolnienia Anthony od zarzutu zabójstwa córki, przez miliony mieszkańców USA wciąż uznawana jest ona za winną.

mp

 

2 KOMENTARZE

REKLAMA

2097751318 views

REKLAMA

REKLAMA

2097751552 views

REKLAMA

REKLAMA

2099547944 views

REKLAMA

2097751695 views

REKLAMA

2097751797 views

REKLAMA

2097751907 views