REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedCasey Anthony chce półtora miliona za wywiad. ABC, NBC, CBS nie zapłacą

Casey Anthony chce półtora miliona za wywiad. ABC, NBC, CBS nie zapłacą

-

Jeżeli Casey Antony uda się wynegocjować pożądaną kwotę półtora miliona dolarów za pierwszy wywiad przed kamerami, czeku nie otrzyma ona od żadnej z głównych stacji telewizyjnych. „Wielka Trójka”, czyli NBC, ABC i CBS. Oświadczyły, że nie zamierzają proponować kobiecie pieniędzy za wywiad.

Casey Anthony 17 lipca wyszła na wolność , po blisko trzech latach spędzonych w areszcie, w związku ze zniknięciem i śmiercią jej dwuletniej córeczki Caylee. 5 lipca ława przysięgłych sądu w Orlando na Florydzie uznała, że nie ma dowodów na to, że Casey zamordowała swoje dziecko. Proces 25-latki z bezprecedensowym zainteresowaniem śledziła cała Ameryka. Werdykt w jej sprawie zszokował miliony osób.Największe stacje telewizyjne w USA odniosły się do informacji, że Casey Anthony za pierwszy wywiad żąda zwrotnej kwoty półtora miliona dolarów i że jej adwokaci prowadzą już w tej sprawie negocjacje z mediami. NBC, ABC i CBS oświadczyły zgodnie , że nie zamierzają płacić, kobiecie która została uniewinniona od zarzutu zabójstwa własnego dziecka.

REKLAMA

Zobacz: Werdykt ławy przysięgłych: Casey Anthony jest niewinna

Od opuszczenia więzienia po Casey Anthony ślad zaginął. 25-latka zamieszkała w nieznanym miejscu. Szybko jednak pojawiły sie spekulacje, że Anthony zarobi na ogromnym rozgłosie jaki zyskała. Portal Yahoo News podał, że Anthony z pierwszy telewizyjny wywiad chce półtora miliona dolarów a zespół jej prawników prowadzi negocjacje w tej sprawie.

Zobacz:Wideo: Casey Anthony już na wolności

Okazuje się, że chętnych na wywiad z kobietą, która budzi wśród Amerykanów bardzo negatywne emocje może być mniej niż przypuszczano. Rzecznik stacji NBC oświadczył, że telewizja pod żadnym pozorem nie uczestniczy w „przetargu” na wywiad z Casey Anthony.

CBS poinformował, że Anthony może pojawić się na jej antenie, ale tylko, jeżeli zgodzi się wystąpić za darmo.

Podobnego zdania jest stacja ABC, która niedawno znalazła się pod ostrzegłem ostrej krytyki za przekazanie sześciocyfrowej kwoty za prywatne nagrania Jaycee Dugard, którą porywacz przetrzymywał i wykorzystywał seksualnie przez 18 lat.

ABC w 2008 roku zapłaciła Casey Anthony 200 tysięcy dolarów za jej prywatne fotografie.

Teraz szefostwo stacji zapewnia, że nie zamierza pozyskiwać ciekawych rozmówców oferując im pieniądze w zamian za wywiady.

Pomimo, że trzy największe stacje telewizyjne w USA zapłacić za wywiad z Casey Anthony nie chcą zapłacić ani grosza, to pewne jest, że 25-latka znajdzie „nabywcę” na swoje wyznania. Pytanie tylko za ile.

mp

Zobacz także: Ameryka nie wierzy w niewinność Casey Anthony

3 KOMENTARZE

REKLAMA

2097797708 views

REKLAMA

REKLAMA

2097797942 views

REKLAMA

REKLAMA

2099594336 views

REKLAMA

2097798087 views

REKLAMA

2097798188 views

REKLAMA

2097798298 views