REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedCała prawda o końcu świata. Zobacz wideo

Cała prawda o końcu świata. Zobacz wideo

-

Naukowcy wiedzą, że 21 grudnia nastąpi apokalipsa za sprawą planety Nibiru, która jest znana także jako Czerwony Krzyż. Naukowcy wiedzą, że planeta, która co jakiś czas przelatuje koło naszej planety, ma na nią bardzo zły wpływ; wywołuje trzęsienia ziemi, fale tsunami.

Naukowcy przewidzieli, że Nibiru, cztery razy większa niż nasza planeta, przeleci koło Ziemi na przełomie 2012 i 2o13 roku. Naukowcy zdają sobie sprawę, jaki zgubny wpływ będzie to miało m.in. na na ziemską grawitację, może bowiem dojść  do  przebiegunowania naszej planety. A co za tym idzie do kataklizmów. Dlaczego więc naukowcy to ukrywają?

REKLAMA

Całą prawdę o końcu świata wyjaśnia David Morrison, astrofizyk, w przeszłości pracujący dla NASA, specjalizujący się w kometach i asteroidach.  Asteroida 2410, której poświęcił wiele lat swoich badań i pracy, została nazwana jego imieniem. Według Morrisona, który od dwóch lat jest zasypywany pytaniami dotyczącymi magicznej dany 21 grudnia i zbliżania się Nibiru, planeta …nie istnieje.

ZOBACZ WIDEO:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Sg4V5uJTlj4#![/youtube]

8 KOMENTARZE

 1. Moze konca swiata nie bedzie dzieki kolagenowi ze skory lososia HAHAHAHA. Powinni im dac nobla z medycyny hahaha.Taki eliksir mlodosci dostepny tylko w chicago na harlemie. Na dodatek ta sama kobieta w jednej relkamie twierdzi ze ten produkt ja uleczyl a w drugije proboje go sprzedac. A pan slynny lekarz z reklamy tez z harlemu tuz obok sklepu kocham zdrwie 🙂 Czyli po sasiedzku wystapil w reklamie albo to jego biznes nabijac ludzi w butelke hahaha.Nie nabiljajcie kasy nierobom!!!

 2. „1874. – W tym roku, według obliczeń adwentystów, miał przyjść powtórnie na ziemię Chrystus. W dwa lata po tej dacie adwentysta Nelson H. Barbour zdołał przekonać C.T. Russella o rzeczywistym, lecz niewidzialnym przyjściu Pana i Jego duchowej obecności na ziemi. Tę datę będzie jeszcze uznawał przez pewien czas drugi prezydent Świadków Jehowy, „Sędzia” J.F. Rutherford. „Sędzia” zmodyfikuje później chronologię Russella i zastąpi rok 1874 rokiem 1914 (przesunie całe jego obliczenia o 40 lat).
  1878. – Russell i jego zwolennicy (Badacze Pisma Świętego) oczekiwali własnego „końca”. 9 kwietnia tego roku mieli oni dostąpić „przemiany w istoty duchowe” i być przeniesieni do nieba („porwani na obłoki”).
  1881. – Począwszy od grudnia ubiegłego roku Russell zapowiada na łamach „Strażnicy” kolejne wniebowzięcie swoich zwolenników, które ma nastąpić w październiku tego roku.1914. – Z tym rokiem Russell i jego Badacze wiązali największe nadzieje. Chronologia biblijna, opracowana przez Russella, kończyła się na tej dacie i otwierała drogę tysiącletniemu Królestwu Bożemu. Do tego więc roku miały być zniszczone wszystkie religie i systemy polityczne świata. Na ziemi mieli pojawić się zmartwychwstali patriarchowie ze Starego Testamentu: Abraham, Dawid i inni.
  1915. – Po niepowodzeniu roku 1914, Russell przenosi obietnice na ten rok i tłumaczy zwłokę Jehowy Jego miłosierdziem nad światem!
  1918. – Jest to ostatnia data, którą zdążył jeszcze wyznaczyć Russell. Śmierć zaoszczędziła mu kolejnego rozczarowania (zm. w 1916). Dopiero po jego śmierci otworzyły się oczy wielu jego zwolennikom, którzy zorientowali się, że dali się uwieść fałszywemu prorokowi. Dla sekty nastały najtrudniejsze chwile i niektórzy z jej członków sądzili, że jej koniec jest bliski.
  1925. – W książce Miliony z obecnie żyjących nie umrą! (1920) Rutherford, następca Russella i właściwy twórca Świadków Jehowy, zapowiada na ten rok koniec świata i zmartwychwstanie patriarchów ze Starego Testamentu. Pomimo, że patriarchowie nie zmartwychwstali w 1925 r., dalej podtrzymywał swoje proroctwo i nakazał wybudowanie dla nich pałacyku (wspomniany wcześniej Beth-Sarim, czyli „Dom Książąt”) w San Diego. Po jego śmierci (zmarł w tymże pałacyku w 1942 r.) Świadkowie Jehowy szybko Dom Książąt sprzedali, aby pozbyć się tego tak niewygodnego dla nich „świadka” fałszywego proroctwa ich byłego prezydenta.
  1972. – Trzeci prezydent sekty, N.H. Knorr, był znacznie ostrożniejszy w wyznaczaniu dat końca świata. Ale i on nie oparł się pokusie odegrania roli proroka. W książce Prawda was wyzwoli (1943) wskazał na rok 1972, w którym ma upłynąć 6 tys. lat istnienia człowieka na ziemi (Russell nauczał, że było to w 1874 r.). Po kilku latach zmienił stanowisko i datę końca ustalił na rok 1975.
  1975. – Kampania propagandowa związana z tą datą końca świata rozpoczęła się już w 1966 r. Od tego roku „Strażnica” publikuje artykuły pod znamiennymi tytułami, np. „Dlaczego oczekujesz roku 1975?”, „Mądre spożytkowanie czasu, jaki jeszcze pozostał”. Nadzieje, jakie wiązano z tą datą, były wśród Świadków Jehowy tak ogromne, że po niespełnieniu się obietnicy blisko milion zawiedzionych członków sekty porzuciło jej szeregi!
  1984 (1994). – F.W. Franz, następca Knorra na fotelu prezydenckim, podsunął Świadkom Jehowy myśl o możliwym końcu świata w roku 1984 albo w 1994. Oparł się na psalmie 90, który mówi o 70 lub 80 latach życia człowieka i połączył te lata z tak drogim wówczas dla Świadków Jehowy rokiem 1914 (nauczano, że Chrystus mówiąc o „pokoleniu, które nie przeminie, aż się to wszystko stanie” [Mł 24, 34], myślał o roku 1914). Proste sumowanie prowadzi nas do dwóch kolejnych dat końca świata! ’
  2000. – Miał to być rok „graniczny”. Na przykład prezydent N.H. Knorr uczył: „Mówi ona [Biblia] jednak także i o tym, że pewna grupa ludzi [tj. Świadkowie Jehowy] miała obwieszczać sprawiedliwe rządy Boże, nadto mówi o wojnie, którą Bóg ma prowadzić przeciwko wszelkiemu złu, o raju, w który ma być przekształcona cała ziemia, oraz o tym, że w owym raju nie będzie śmierci. Wszystko to według Biblii, ma się urzeczywistnić w XX wieku” („Przebudźcie się!” 11/1960, s. 12)158. Na zakończenie przytoczmy słowa Chrystusa, który przestrzegał uczniów przed fałszywymi nauczycielami i prorokami, którzy będą w Jego imię (P 354: „[Świadkowie Jehowy są] obowiązani świadczyć o Jezusie”) usiłowali wprowadzić ich w błąd: „Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: «Ja jestem», oraz «Nadszedł czas». Nie chodźcie za nimi!” (Łk 21, 8; por. Mt 24, 23-27).
  2034?”
  ————
  to byl koniec cytatu. dla osob chcacych dowiedzec sie wiecj o tej sekcie polecam link z ktorego zaczerpnalem ww konce swiata 🙂
  http://www.katolikos.republika.pl/armagedon.htm

REKLAMA

2103322958 views

REKLAMA

2103323191 views

REKLAMA

2105119583 views

REKLAMA

2103323334 views

REKLAMA

2103323434 views

REKLAMA

2103323543 views