REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedBiżuteria, suknie Whitney Houston trafią na aukcję

Biżuteria, suknie Whitney Houston trafią na aukcję

-

Chociaż od pogrzebu Whitney Houston minęło zaledwie kilka dni, część należących do zmarłej gwiazdy przedmiotów niebawem trafi na aukcję – informuje agencja Reutera. W przyszłym miesiącu zlicytowane zostaną m.in. kolczyki kamizelka i suknia gwiazdy, które miała na sobie w kultowym filmie „The Bodyguard”.

fot. Darren Julien/ Przedmioty należące do zmarłej niedawno Whitney Houston niebawem trafią na aukcję

REKLAMA

W posiadanie przedmiotów należących do zmarłej 11 lutego piosenkarki, wszedł właściciel domu aukcyjnego nazwanego jego imieniem, Darren Julien. 31 marca i 1 kwietnia podczas specjalnej aukcji zatytułowanej „Hollywood Legends” (Legendy Hollywood) obok przedmiotów należących do innych znanych osobistości, zlicytowane zostaną m.in. perłowe kolczyki Whitney Houston, jej czarna aksamitna suknia oraz kamizelka, którą gwiazda miała na sobie w 1992 roku na planie filmu „Bodyguard”, w którym wystąpiła u boku Kevina Costnera. Na aukcji mają znaleźć się także inne rzeczy z garderoby zmarłej niedawno artystki.

Zobacz: W Newark pożegnano Whitney Houston

Cena aksamitnej sukni należącej do Houston została ustalona na około tysiąc dolarów; kamizelki na 400 dolarów, a kolczyków na 600. Właściciel domu aukcyjnego jest jednak przekonany, że sprzedane zostaną one za wiele większe kwoty. Zainteresowanych jest nimi bowiem wielu kolekcjonerów.

Jak informuje Reuters, podczas aukcji „Hollywood Legends” nabyć będzie można także laskę  należąca kiedyś do Charliego Chaplina; marynarkę, którą miał na sobie w filmie „Przeminęło z wiatrem” Clark Gable oraz laskę którą w megaprodukcji „Dziesięć przykazań” podpierał się filmowy Mojżesz, czyli Charlton Heston.

Zobacz: Whitney Houston nie żyje

Dla wielu osób fakt, że na aukcji znajda się przedmioty po zmarłej zaledwie przed tygodniem Whitney Houston, jest co najmniej nietaktem. Krewni Houston dołożyli wszelkich starań aby żadne z prywatnych przedmiotów piosenkarki nie trafił w niepowołane ręce. Hotelowy pokój, w którym zmarła gwiazda został dokładnie „posprzątany” zanim wpuszczono do niego osoby postronne.

Nie wiadomo w jaki sposób właściciel domu aukcyjnego Darren Julien wszedł w posiadanie przedmiotów należących do pochowanej w niedziele artystki.

mp

REKLAMA

2116365484 views

REKLAMA

REKLAMA

2116365696 views

REKLAMA

REKLAMA

2118162072 views

REKLAMA

2116365816 views

REKLAMA

2116365903 views

REKLAMA

2116365997 views