REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedAndy Zakszeski Marr kandyduje na urząd komisarza Rady Parków w Waukegan

Andy Zakszeski Marr kandyduje na urząd komisarza Rady Parków w Waukegan

-

Andy Zakszeski Marr, który 6 kwietnia ubiega się o urząd komisarza Rady Parków w Waukegan odpowiedział na pytania naszej gazety, dotyczące jego kandydatury.

Dlaczego ubiega się Pan o stanowisko komisarza Rady Parków w Waukegan?

REKLAMA

– Waukegan jest moim domem; jestem mieszkańcem Waukegan od ponad dekady. Waukegan zasługuje na wykwalifikowane, doświadczone przywództwo we władzach miasta, okręgu szkolnym i w naszym wielokrotnie nagradzanym okręgu parków. Nasza społeczność zasługuje na to i MUSI to mieć, aby odnieść sukces. Nasz wielokrotnie nagradzany dystrykt parków jest ogromnym bogactwem naszej społeczności i dlatego musimy mieć w nim silne przywództwo.

Dorastałem spędzając całe lato w parku, planując i działając. Od świtu do zmierzchu byłem w parku. Moje doświadczenie i zaangażowanie trzymało mnie z dala od kłopotów, pomogło mi nawiązać przyjaźnie z różnymi środowiskami i zachęciło mnie do uprawiania sztuki i sportu.

Teraz mam za sobą 30 lat  zawodowych umiejętności zarządzania i zaangażowania zarówno jako artysta i sportowiec. Moją pasją jest zapewnienie wielokulturowych doświadczeń naszej społeczności. To jest moja szansa i moje pragnienie, aby zrewanżować się i odwdzięczyć, i dołożyć starań, by nasz Park District mógł nadal zapewniać mieszkańcom swoje obiekty i programy, których Waukegan tak bardzo potrzebuje.

W jaki sposób wykorzysta Pan swoje doświadczenie zawodowe i wiedzę zarządzie Dystryktu Parków Waukegan?

– Ponownie podkreślam, że mam ponad 30 lat profesjonalnego doświadczenia w zarządzaniu biznesem. Przez ostatnie 21 lat, byłem menedżerem technologii informacyjnej dla lokalnego okręgu szkolnego, co dało mi możliwość zbudowania dobrych umiejętności w zarządzaniu projektami, technologii i planowania infrastruktury, długoterminowego budżetu i prognozowania finansowego wraz z projektowaniem, wdrażaniem i oceną programu. Moja kariera zawodowa koncentrowała się wokół pracy z różnymi środowiskami, aby projekty i programy spełniały potrzeby zróżnicowanej społeczności.

Jestem artystą udzielającym się na scenie artystycznej Waukegan. Jestem pasjonatem sztuki i muzyki jako formy ekspresji i społecznego / emocjonalnego dobrostanu tak dzieci, jak i dorosłych. Wraz z moim mężem Scottem jesteśmy właścicielami Studio Marr, gdzie tworzymy sztukę. Studio znajduje się w naszym domu w 6th Ward. Bardzo lubię wystawiać w Waukegan i być częścią ArtWauk. Jestem członkiem Waukegan Arts Council i cieszyłem się pracując jako wolontariusz w Art Impact Project, Heart of the City i North Chicago Community Partners. Sztuka jest cenną częścią naszej społeczności.

Jestem też triathlonistą i zaangażowanym entuzjastą zdrowia i sprawności fizycznej, który rozumie znaczenie sportu, rekreacji i zdrowia i sprawności fizycznej w codziennym życiu każdego człowieka. Spędziłem całe moje dorosłe życie pomagając i wspierając innych w osiąganiu ich celów fitness jako instruktor indoor cycling. Jestem gorącym zwolennikiem całorocznej aktywności na świeżym powietrzu i lubię jeździć na rowerze, biegać, pływać w otwartych wodach naszej plaży, czyli Waukegan Municipal Beach lub pływać kajakiem.

Moje związki z przyrodą są oczywiste. Interesuje mnie też konserwacja i renowacja zabytków. W domu jestem zapalonym ogrodnikiem i członkiem Waukegan Historical Society’s Tour of Homes.

Czy ma Pan polskie korzenie? Jeśli tak, to proszę nam o tym opowiedzieć?

– Moi dziadkowie przyjechali tutaj z Polski. To błogosławieństwo, że dorastałam w ich otoczeniu i mogłem dzięki nim doświadczyć mojego dziedzictwa i korzeni kulturowych.

Czy na terenie Waukegan Park District jest polski elektorat amerykański? Jeśli  tak, to

-czy nawiąże Pan relacje z tą grupą?

– Takiego elektoratu tutaj nie ma, ale chciałabym, aby był i chciałabym kontynuować nawiązywanie kontaktów.

Co jeszcze wyborcy powinni wiedzieć o Panu?

– Jestem miłośnikiem naszego nabrzeża jeziora Michigan. I jestem bardzo rozczarowany, że władze miasta nie zarządzają nim w taki sposób, aby było ono dostępne i wykorzystywane przez całą naszą społeczność. Będę starać się udostępnić korzystanie z nabrzeża jeziora i wspaniałej plaży. Obecnie nie ma tam łazienek i bieżącej wody dla każdego, kto tam przychodzi. Konieczne jest zaangażowanie Dystryktu Parków Waukegan w partnerstwie z miastem i nowe inicjatywy. Obszary naszego nabrzeża jeziora mogłyby być wykorzystane na oświetlone boiska sportowe, otwarte przestrzenie do obserwacji ptaków, ścieżki ogrodowe nad jeziorem oraz tereny do ćwiczeń zdrowotnych i fitness, medytacji i jogi. Konieczne jest poparcie lokalnej społeczności dla tych planów.

Ważne jest też bezpieczeństwo w naszych parkach. Chcę zapewnić poprawę tym zakresie i zapewnić bezpieczeństwo szczególnie w nocy. Chcę  wyjść naprzeciw potrzebom rosnącej społeczności  LGBTQ+, aby czuła się akceptowaną częścią naszego społeczeństwa. więcej informacji nt. mojej kandydatury: https://www.andyforwaukeganparks.com/

Dziękujemy za rozmowę.

redakcja@zwiazkowy.com

REKLAMA

2129163525 views

REKLAMA

REKLAMA

2129163540 views

REKLAMA

REKLAMA

2130959860 views

REKLAMA

2129163550 views

REKLAMA

2129163553 views

REKLAMA

2129163557 views