REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedAmerykanie przygotowują się na koniec świata

Amerykanie przygotowują się na koniec świata

-

Ponad trzy miliony Amerykanów jest gotowych na 21 grudnia 2012 roku. To osoby, które detalicznie zaplanowały plan przetrwania apokalipsy. Zapasy jedzenia, filtry wody, broń i zaawansowana wiedza survivalowa – to ABC każdego dobrze zabezpieczonego obywatela.

Ponad 3 mln Amerykanów uważa się przygotowanych na koniec świata

REKLAMA

Są i przypadki przygotowań ekstremalnych. Mieszaniec Phoenix w basenie trzyma ponad tysiąc tilapii, które będą stałym i świeżym źródłem pożywienia, małżeństwo z Teksasu zgromadziło spory zapas broni i 25 tys. magazynków z amunicją. Na wszelki wypadek.

Były wojskowy z Arizony Tim Ralston garaż zamienił w magazy. Jest w nim puszkowany kurczak z datą ważności do 2027 r., woda w kanistrach i kanistry z benzyną. Jest też broń, używana co dwa tygodnie podczas rodzinnych poligonów, podczas których synowie Ralstona ćwiczą strzelanie do celu.

Za sprawą reality show przygotowanego przez kanał the National Geographic wszystkich, którzy mają wybudowane bunkry, przyczepy do samochodów wyposażone w podstawowe rzeczy, zapasowe generatory na wypadek braku prądu i wiedzą, jak przeżyć Armagedon – ochrzczono “Doomsday Preppers”.

To m.in oni odwiedzają stronę internetową survivalblog.com,  która katologuje sposoby przygotowań przed nadchodzącą zagładą. Można się na niej m.in. dowiedzieć jaką żywność należy zgromadzić, jak sadzić nowalijki w czasie wiecznej zimy, jakiego rodzaju ubrania potrzebujemy na wypadek pieszego pokonywania dalekich systansów, etc. Każdego miesiąca portal odnotowuje ponad 300 tys. odsłon.

Internet jest pełen wskazówek dotyczących przetrwania nadchodzącej zagłady, bo to, że taka nadchodzi, odwiedzający apokaliptyczne portale nie mają cienia wątliwości. Jeden z wiodących w tym zakresie www.december212012.com uruchomił elektroniczny zegar odliczający dni pozostałe do 21 grudnia.

Jedno jest pewne – daty 21 grudnia nie da się uniknąć.

tz

ZOBACZ MATERIAŁ TV CBC:
http://www.youtube.com/watch?v=qZBdSYWQNmc&feature=player_embedded#!

7 KOMENTARZE

 1. Buhahahaha.
  Nie trzeba chyba dodawac, ze wszystkie powyzsze “przypadki” to nasze teapublikanskie idioty 🙂
  Dla nich swiat sie juz konczyl w 2008 roku, kiedy Amerykanie wybrali na Prezydenta pierwszego czarnoskorego…
  Ja jestem bardzo ciekawy, o ktorej godzinie to bedzie, LOL?
  Czy koniec swiata nastapi przed poludniem czy w godzinach wieczorowych, czasu japonskiego czy moze europejskiego?

  • gdy obama nie wyblaga republikanow i cliff zakonczyvsie fiaskiem, co z jego wyborcza kaszanka bedzie? wtedy bedzie koniec swiata bo tepaki co glosowaly na demokratow zorientuja sie ze ktos ich kiwnal zeby nie powiedziec “dymnal” bo redakcja nie pusci….

REKLAMA

2119243678 views

REKLAMA

2119243771 views

REKLAMA

REKLAMA

2121040124 views

REKLAMA

2119243838 views

REKLAMA

2119243894 views

REKLAMA

2119243936 views