REKLAMA

2118662700 views

REKLAMA

2118662699 views
0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedAlternatywne zakupy w Black Friday

Alternatywne zakupy w Black Friday

-

Black Friday to nie tylko najbardziej konsumpcyjny dzień w roku. Okazuje się, że przy odrobinie dobrej woli może być to dzień, w którym odmienimy los zwierzaków mieszkających w schronisku. Wszystko to dzięki akcji The Animal Rescue League of New Hampshire.

fot. ARL/ Stuart Little w siedzibie ARL New Hampshire

REKLAMA

Organizacja The Animal Rescue League of New Hampshire w Bedford organizuje doroczną akcję rozdawania zwierzaków ze schroniska. W piątek w jej siedzibie w Bedford, w New Hampshire, w godzinach od 6:00 do 10:00 będzie można za darmo otrzymać małego zwierzaka lub dostać specjalną zniżkę na wybrane psy i koty.

Koty mające ponad 7 lat będą rozdawane chętnym za darmo, ponieważ znajdują się w stosunkowo trudnym wieku adopcyjnym. Kociaki 6-miesięczne będzie można nabyć za 25 dol., a te jeszcze młodsze za 50 dolarów.

Podobnie wygląda sytuacja cenowa wśród psów. Te najstarsze trafią do chętnych za jedyne 25 dol., a nieco młodsze za 75 i 150 dolarów. Od godziny 10:00 – 16:00 cena na wszystkie czworonogi będzie o 50 proc. niższa.

Promocja obejmie również najbliższy weekend. W sobotę i niedzielę zwierzęta o czarnej maści zostaną sprzedane po o połowie niższej cenie niż zwykle.

Danielle Snyder, odpowiedzialna za dział adopcji The Animal Rescue League poinformowała, że organizacja jest gotowa oddać w dobre ręce 90 zwierzaków.

Snyder zdradziła, że zeszłoroczna akcja okazała się bardzo udana – aż 70 czworonogów znalazło nowy dom.

AS

Więcej informacji o akcji The Animal Rescue League znajdziesz TUTAJ

17 KOMENTARZE

  • klimku, ja jestem kicia, a nie papuga! A ty lepiej sprawdz, ktore przykazanie mowi: nie kradnij! :)bo dekalog chyba jest taki sam dla wszystkich chrzescijan, a ty podobno znasz b. dobrze Biblie, prawda?

  • ja sprawdzilem ale nie wiem jak ty, chyba nie, wiec wklejam caly dekalog, a ty mi napisz , ktore przykazanie mowi o zakazie kradziezy.

   20
   1 Wtedy mówił Bóg wszystkie te słowa: 2 «Ja jestem Pan, twój Bóg, który cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli.
   3 Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie! 4 Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! 5 Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. 6 Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.
   7 Nie będziesz wzywał imienia Pana, Boga twego, do czczych rzeczy, gdyż Pan nie pozostawi bezkarnie tego, który wzywa Jego imienia do czczych rzeczy2.
   8 Pamiętaj o dniu szabatu, aby go uświęcić3. 9 Sześć dni będziesz pracować i wykonywać wszystkie twe zajęcia. 10 Dzień zaś siódmy jest szabatem ku czci Pana, Boga twego. Nie możesz przeto w dniu tym wykonywać żadnej pracy ani ty sam, ani syn twój, ani twoja córka, ani twój niewolnik, ani twoja niewolnica, ani twoje bydło, ani cudzoziemiec, który mieszka pośród twych bram. 11 W sześciu dniach bowiem uczynił Pan niebo, ziemię, morze oraz wszystko, co jest w nich, w siódmym zaś dniu odpoczął. Dlatego pobłogosławił Pan dzień szabatu i uznał go za święty.
   12 Czcij ojca twego i matkę twoją, abyś długo żył na ziemi, którą Pan, Bóg twój, da tobie.
   13 Nie będziesz zabijał.
   14 Nie będziesz cudzołożył.
   15 Nie będziesz kradł.
   16 Nie będziesz mówił przeciw bliźniemu twemu kłamstwa jako świadek.
   17 Nie będziesz pożądał domu bliźniego twego. Nie będziesz pożądał żony4 bliźniego twego, ani jego niewolnika, ani jego niewolnicy, ani jego wołu, ani jego osła, ani żadnej rzeczy, która należy do bliźniego twego».

  • ty Mada Faka, nie nasmiewaj sie z katolickiej Biblii, bo to wlasnie przeklad Tysiaclecia, ale to tylko swiadczy o ignoracji Pisma Swietego (nawet tego wydawanago przez katolikow)przez katolikow i kompletnego braku wiedzy na ten temat.

  • wiem co to slowo oznacza, inaczej bym bo nie uzywal, i umnie (a wlasciwie w Bibli) jest 10 przykazan, liczyc nie umiesz, licz jeszcze raz, a cytaty sa z waszej katolickiej Bibli Tysiaclecia, napisz ile ty naliczylas, bo naliczylem 10 przykazan.

  • ty, klimku nie umiesz rowniez pisac, ale to jest wiadome wszem i wobec,
   no, ale do rzeczy: – ktore to sa ‘cytaty’, bo jakos ich nie widac… podaj konkrety, to moze ci uwierze…

  • aha juz wykrecasz sie sianem i probujesz zmienic temat piszac o mojej pisowni, ale do rzeczy, czy ty taka glupia jestes czy taka udajesz?przeciez masz wypisane 10 przykazan z Pisma Swietego i to wydanego przez was katolikow.Cytaty pochodza z Biblii Tysiaclecia rodzial 20 i czytaj od wiersza pierwszego “Wtedy mowil Bog wszystkie te slowa:Jam jest Pan twoj Bog…”czytaj dalej i licz przykazania chyba ze w podstawowce nie nauczylas sie liczyc, wiec musisz do niej powrocic.

  • rece tez mi opadaja, wroc do podstawowki jak nie nauczyli cie czytac,przeciez ci napisalem ze to 20 rozdzial, tak wiec jescze raz, 10 Przykazan Bozych jakie Bog dal Mojzeszowi na gorze Synaj zostalo napisane w Ksiedze Wyjscia 20 (slownie dwudziestym) rozdziele pocxzynajac od wiersza 1 (slownie pierwszego) do wiersza 17 (slownie siedemnastego).Dokladniej juz chyba sie nie da.Wiec licz, a sie nie wykrecaj, a jak nie dajesz rady w matematyce, bo do szkoly mialas pod gorke, to nich ci Mada Faka pomoze, niech cie wesprze w liczeniu, chyba ze on tez nie umie liczyc.

  • 15 ( slownie pietnascie(ty), to akurat to jest tutaj wersetw tej waszej katolickiej Bibli Tysiaclecia, a nie pietnaste przykazanie co probujesz rznac glupia, tak wiec wciaz czekam abys policzyla, ktore to jest przykaznie o kradzierzy, 7 (slownie siodme)lub 8 (slownie osme).Chyba sie nie wycofujesz,co?wstydzisz sie teraz glupot, ktore wczesniej pisalas?widzisz nawet Mada Faka w tym temacie cie opuscil, albo oboje zescie sie nie nauczyli liczyc, wiec podstawowka sie klania.

  • no i widzisz, a tak sie nasmiewalas ze mnie z tego ze negowalem to, ze przykazanie “nie kradnij” jest siodme i kazalas mi liczyc.widze ze zrobilas postepy i zycze powodzenia przy studiowaniu Pisma Swietego.

REKLAMA

2118006991 views

REKLAMA

2118007128 views

REKLAMA

REKLAMA

2119803487 views

REKLAMA

2118007214 views

REKLAMA

2118007287 views

REKLAMA

2118007354 views