REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedAgenci DEA zapomnieli o aresztowanym studencie. Pił mocz, żeby przeżyć

Agenci DEA zapomnieli o aresztowanym studencie. Pił mocz, żeby przeżyć

-

Oficerowie  z agencji do walki z narkotykami (Drug Enforcement Administration) zapomnieli o aresztowanym studencie University of California. Daniel Chong spędził w celi pięć dni. Żeby przeżyć, pił własny mocz.

24-letni student wydziału inżynierii uniwersytetu stanowego w Kalifornii został zatrzymany wraz z ośmioma innymi osobami 20 kwietnia br. Agenci DEA aresztowali przebywających w jednym w domów w San Diego podczas obławy na handlarzy narkotyków. Według agencji, Daniel Chong przebywał w podejrzanym miejscu dobrowolnie, a w chwili aresztowania znaleziono przy nim marihuanę.

REKLAMA

Zdaniem młodego człowieka, nie kwestionującego przyczyny zatrzymania, po przesłuchaniu otrzymał zapewnienie od jednego z agentów, że zostanie odwieziony do domu. Tymczasem trafił do celi. Przez pięć dni nikt z personelu więziennego nie zajrzał do studenta, który, by przeżyć, pił własny mocz i w desperacji próbował popełnić samobójstwo używając rozbitego szkła z własnych okularów.

Piątego dni drzwi celi się otworzyły i wartownik wniósł wodę. Stan przetrzymywanego był już tak ciężki, że natychmaist wezwano pogotowie. Daniel Chong spędził trzy dni na oddziale intensywnej terapii walcząc o życie.

Pierwsze oświadczenie rzeczniczki DEA po ujawnieniu sprawy zawierało wprawdzie stwierdzenie, że agenci zapomnieli o aresztowanym, ale natychmiast po nim następowało wyjaśnienie powodów zatrzymania. Dopiero przekazany dziś przez szefa agencji z San Diego William R. Sherman komunikat zawiera słowa przeprosin: „Jestem niezwykle zakłopotany indydentem, do którego doszło w minionym tygodniu. Przekazuję przeprosiny młodemu człowiekowi z zapewnieniem, że zdarzenie nie odzwierciedla wysokich standardów, których oczekuję od moich podwładnych. Osobiście zarządziłem weryfikację obowiązujących procedur”.

Wedłu informacji rzeczniczki prasowej pozostali zatrzymani zostali wypuszczeni lub przewiezieni z aresztu do innych zakładów penitencjarnych, o Chongu „przez przypadek” zapomniano.

Reprezentujący studenta prawnik zapowiada wystąpienie o odszkodowanie.

tz

12 KOMENTARZE

 1. odszkodowanie, za co?przeciez tak powinno sie karac sprzedajacych narkotyki, niech sie cieszy, ze to nie sredniwiecze gdzie zakuwano lancuchami w lochach.mam nadzieje ze nic nie dostanie, co najwyzej kare za sprzedawanie narkotykow.

  • czytaj uwaznie, przeciez znaleziono przy nim marihuane, a poza tym byla to oblawa na handlarzy narkotykow, wiec co on tam robil?brak ci intelektualnego zrozumienia tekstu.

  • przeczytalem.uwaznie.”intelektualnie zrozumialem tekst ” 🙂 rzeczywiscie kazdy ulomny czlowiek z ponizszego cytatu od razu wywnioskuje ze to handlarz narkotykow 🙂
   „Daniel Chong przebywał w podejrzanym miejscu dobrowolnie, a w chwili aresztowania znaleziono przy nim marihuanę.”
   🙂 🙂 🙂
   dzisiaj dzien polonii , bede litosciwy, nawet dla takich „cos” jak ty 🙂

  • no to jak tam przebywal dobrowolnie, to tymbardziej powinien byc pociagniety do odpowiedzialnosci karnej, przeciez nie tlumaczyl, ze zostal tam zaciagniety sila lub zmuszony byl przez kogokolwiek?chyba ze tylko przez swoich klientow, ktorzy potrzebowali towaru.

  • mariano_italiano czy musisz byc wszedzie ze swoimi komentarzami.
   Przespij sie i odlacz internet.

  • wszedzie tam gdzie mam akurat kaprys cokolwiek powiedziec – tam jestem i tam bede komentowal. jesli masz z tym jakies glebsze problemy, proponuje dwa genialne rozwiazania:
   pierwsze: nie czytac moich wypocin
   drugie: napisac do admina zeby mnie wykopal z tego forum..
   wybor nalezy do ciebie

REKLAMA

2109610556 views

REKLAMA

REKLAMA

2109610788 views

REKLAMA

REKLAMA

2111407179 views

REKLAMA

2109610929 views

REKLAMA

2109611028 views

REKLAMA

2109611136 views