REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedAbercrombie & Fitch: słynna marka znów w sądzie

Abercrombie & Fitch: słynna marka znów w sądzie

-

Luksusowa marka odzieżowa Abercrombie & Fitch znów ma kłopoty. Tym razem o wykorzystanie seksualne oskarża ją były pracownik sieciówki a także niedoszły model.

Reklamy sklepu A&F uchodzą za jedne z najśmielszych na rynku

Według portalu TMZ zajmującego się informacjami ze świata celebrytów, były pracownik Abercrombie & Fitch Benjamin Bowers został wysłany na sesję zdjęciową do firmowej agencji modelingu do Jackson w Mississippi. W czasie castingu  Brian Hilburn, szefujący castingowi, namówił młodego modela do masturbacji przed obiektywem aparatu po to, by na zdjęciach wyglądał na bardziej zrelaksowanego.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło dokładnie przed rokiem, ale sprawa do sądu wpłynęła przed kilkoma dniami. Bowers domaga się od firmy mlionowego odszkodowania. Niedoszły model w założonej sprawie twierdzi, że: „czuje się wykorzystany i uważa, iż robienie tego typu fotografii nie miało nic wspólnego z jego karierą”. Jak dowodzi poszkodowany, Brian Hilburn w czasie sesji obnażył się także przed młodym mężczyzną.

To kolejny skandal, który znaną markę stawia w ogniu krytyki. Zaledwie kilka miesięcy temu głośno było o drakońskich metodach stosowanych we włoskiej placówce firmy. Menedżer sklepu w Mediolanie karał pracowników pompkami dla mężczyn i przysiadami dla kobiet. W 2003 r.  marka A&F została podana do sądu za wymóg wobec zatrudnianych osób, by kupowały i nosiły w godzinach pracy firmowe ubrania. Rok później A&F wypłaciło 40 mln dol. w ramach odszkodowania zbiorowego za dyskryminowanie Afroamerykanów, Azjatów i Latynosów. W 2009 roku o odsunięcie z pracy w sklepie do magazynu oskarżyła firmę kobieta z protezą ramienia; obecnie trwa sprawa pomiędzy dwiema Arabkami a detalistą, który odmówił im zatrudnienia ze względu na  noszone na głowach chusty.

Adresatami luksusowej marki odzieżowej, reprezentującej tzw. amerykański styl życia, której historia sięga początku XIX w.,  są głównie licealiści i studenci z zamożnych domów.

tz

ZOBACZ TAKŻE: Abercrombie & Fitch”: od strzelby na słonia do łosia na majtkach

4 KOMENTARZE

    • nie znasz tej marki bo jestes zmurszalym dziedkiem z belmontu, a jesli chcesz porozmawiac w wygolonych klatkach nastoletnich chlopcow moze powinienes zaczerpnac jezyka w jednym z barow w boys town.

    • kamikadze, sorry, ale „znac” a „nosic” to dwie inne rzeczy. ja znam prade ale jej nie nosze.
      a co do ac&f to fakt, ja akurat nie nosze bo smiesza mnie goscie w moim wieku robiacy z siebie nastoletnich leszczykow

REKLAMA

2097852108 views

REKLAMA

REKLAMA

2097852341 views

REKLAMA

REKLAMA

2099648734 views

REKLAMA

2097852485 views

REKLAMA

2097852588 views

Szał autoportretów

Epidemia tajności

Śmierć dyktatora

Porwana na statku

REKLAMA

2097852699 views