REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorized20 prostytutek i whiskey, czyli tak się bawi Secret Service

20 prostytutek i whiskey, czyli tak się bawi Secret Service

-

Agenci Secret Service, którzy w Kolumbii mieli chronić prezydenta Obamę, pili alkohol w domu publicznym i zaprosili do swego hotelu co najmniej 20 prostytutek. Paniom do towarzystwa ujawnili także na czym polega ich praca. W grupie odesłanych do USA osób było także co najmniej pięciu wojskowych.

Zarówno Marines jak i pracownicy Secret Service zostali zawieszeni w obowiązkach. Wszystkim zamieszanym w seks-aferę odebrano broń oraz służbowe przepustki. Wiele wskazuje na to, że za upojnie spędzony czas w Kolumbii zapłacą nie tylko swoją reputacją, ale i pracą.

REKLAMA

Zobacz także: Seks afera w Secret Service. Agenci spotykali się z prostytutkami

W mediach pojawia się także coraz więcej szczegółów dotyczących zajścia w Cartagenie. Według ABC News agenci Secret Service i wojskowi w minioną środę wieczorem bawili się w jednym z domów publicznych. W lokalu „Pley Club” Amerykanie zamawiali dobrą whiskey i podziwiali urodziwe panie. Agenci Secret Service ujawnili, że „pracują dla Obamy” i przygotowują jego wizytę w Kolumbii. Mężczyźni mieli zamówić do hotelu co najmniej 20 młodych prostytutek, z których każda za godzinę pracy liczyła około 180 dolarów. Po zakończeniu zabawy pomiędzy jednym z agentów a kobietą doszło do kłótni dotyczącej wysokości rachunku.  Na miejsce wezwano policję. Kiedy okazało się, że spór dotyczy cudzoziemców automatycznie zawiadomiono ambasadę USA. Gdy zaś okazało sie, że Amerykanie to członkowie ochrony prezydenta, wybuchł prawdziwy skandal.

Do USA odesłano w sumie 11 osób. Niewykluczone jednak, że liczba uczestników przyjęcia z udziałem prostytutek jest większa.

Agenci i wojskowi, którzy przesłuchiwani byli w Waszyngtonie przez swych zwierzchników przedstawiają różne wersje zdarzeń i mówią, że nie pamiętają dokładnie co działo się w hotelu i w domu publicznym.

Dyrektor Secret Service Mark Sullivan przyznał, że jest oburzony i zdegustowany zachowaniem podwładnych. Sullivan wysłał także do Kolumbii śledczych, których zadaniem będzie przesłuchanie kobiet i ustalenie ostatecznej wersji wydarzeń.

Zachowaniem agentów i wojskowych zbulwersowani są także członkowie działającej przy Izbie Reprezentantów komisji ds. bezpieczeństwa narodowego. Żądają oni nie tylko wyjaśnień, ale i zapewnienia, że bezpieczeństwo USA i prezydenta nie zostało wystawione na szwank. Obecność zagranicznych prostytutek w hotelowych pokojach ludzi mających bezpośrednią styczność z przywódcą Stanów Zjednoczonych mogła bowiem zostać wykorzystana przez wywiady innych państw.

Jak informuje New York Daily News większość agentów, którzy zamieszani są w skandal, to żonaci mężczyźni. Grożą im nie tylko konsekwencje ze strony współmałżonek, ale także przełożonych. W świetle obowiązujących przepisów pozamałżeńskie związki mogą być podstawą do pozbawienia specjalnego certyfikatu bezpieczeństwa (security clearance), a bez niego znalezienie pracy w rządowych agencjach jest niemożliwe.

Trzech z 11 agentów zamieszanych w skandal już straciło pracę.  Jednemu z nich, zajmującemu kierowniczo stanowisko, pozwolono odejść na emeryturę,  drugi, także znajdujący się wysoko w hierarchii służbowej, ma być zwolniony, ale przysługuje mu 30 dni na ewentualną apelację; trzeci z agentów  sam odszedł ze służby.

mp

 

9 KOMENTARZE

  1. Tak to bywa… Ewa zjadla zakazany owoc i wygnani zostali z raju..
    Tyle pokus, ze hey.. a nic nie mozesz. … Tak , raj to urwisty szczyt.. piekny widok.. ale jeden zly krok i na “dole” … Waz to chec rozkoszy w trakcie obowiazkow… To w biblijnym raju Ewa i Adam tez pracowali ?

REKLAMA

2118896031 views

REKLAMA

2118896130 views

REKLAMA

REKLAMA

2120692486 views

REKLAMA

2118896205 views

REKLAMA

2118896267 views

REKLAMA

2118896323 views