REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Kierowcy Szkolić każdy się może

Szkolić każdy się może

-

odcinek 65 pic 1

Czy Ty i Twoja firma możecie sobie pozwolić na to, by nie być zaznajomionymi z przepisami Departamentu Transportu? Przepisy te nie tylko są wymagane i obowiązkowe, ale również w wypadku ich ignorowania, potrafią być bardzo kosztowne. Tak kosztowne, że wielu właścicieli firm transportowych musiało zmienić profesję.

Departament Transportu (Department of Transportation, DOT) wychodzi z założenia, iż wszystkie przepisy promują bezpieczeństwo, a jedyna i najbardziej niezawodna forma ich egzekwowania, to kary finansowe.

Oto kilka wziętych z życia przykładów:

– 3 tys. za brak testu na narkotyki przed przyjęciem kierowcy do pracy (no pre-Employment drug test 382.301 (A))

– 2 tys. za brak testu na narkotyki i alkohol po uczestnictwie w wypadku (post-accident drug/alcohol test)

– 1 780 dol. za brak sprawdzenia historii zawodowej kierowcy z ostatnich trzech lat

– 3 760 dol. za nieuczestniczenie w programie na narkotyki i alkohol tzw. random drug /alcohol program ( 382.305)

To tylko niektóre z licznych kar, które oczekują na tych mniej poinformowanych. Jak powiada jeden ze współpracujących z nami oficerów DOT “niewiedza nie zwalnia od odpowiedzialności”.

Od ponad siedmiu lat staramy się edukować zawodowych kierowców, właścicieli firm i dyspozytorów, aby mieli jak najmniej wpadek, a tym samym, oddawali jak najmniejsze pieniądze do przepastnej kieszeni Departamentu Transportu. Podobnie jak siedem lat temu, kiedy zorganizowaliśmy nasze pierwsze seminarium poświęcone znajomości przepisów, tak i w tym roku chcemy się z Wami podzielić naszą wiedzą nt. przepisów i nowinek z zakresu transportu.

Tegoroczne seminarium będzie jednodniowym kompendium wiedzy, które pozwoli Wam ustrzec się przed najczęstszymi błędami i pozwoli w spokoju i harmonii prowadzić biznes.

Tematy, które poruszymy omawiać będą prelegenci od ponad 30 lat związani z branżą transportową.

Dr Karl Arriola jest prezydentem Vectoring Performance Group, przez wiele lat był współpracownikiem FMCSA. Obecnie jest konsultantem i organizatorem przemysłu transportowego.

Jeffrey Clark, prezes Eagle Corporate Solution, jest konsultantem ds. bezpieczeństwa drogowego (Safety and Compliance director) w wielu firmach transportowych i wykładowcą w Harper College.

David Laporte, prezydent LaPorte CSA, będący również adwokatem specjalizującym się wyłącznie w prawie dotyczącym transportu, jest członkiem Transportation Lawyers Association, Trucking Industry Defense Association i zasiada w ławach Advisory Board of The Mid-West Trucker’s Association.

I nasz specjalny gość – regionalny menedżer firmy Rand McNally, który przedstawi nowe przepisy dotyczące E -Logs oraz oferty tejże kompanii.

Jeżeli chcecie poszerzyć swoją wiedzę z zakresu:

-CSA

-nowych technologii dotyczących transportu

-najskuteczniejszych metod zapobiegania wypadkom

-sposobu na najskuteczniejszy audyt DOT

-jak odnajdywać i zatrudniać najlepszych kierowców – to seminarium jest dla ciebie.

Dodatkowo, każdy uczestnik seminarium otrzymuje certyfikat, który świadczy o przebytym szkoleniu. Certyfikat ten jest bardzo pomocny podczas kontroli DOT i uznawany przez oficerów DOT, jako dowód na kontynuowanie edukacji w zakresie bezpieczeństwa drogowego.

Wszystko to będzie miało miejsce 26 września (sobota), a odbędzie się w komfortowej sali konferencyjnej Wójcik Conference Center w Harper College w Palatine.

Szczegółowe informacje są dostępne na naszej stronie www.Allabouttrucks.us

Zapraszamy i życzymy szerokiej i bezpiecznej drogi

All About Trucks

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks