REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Kierowcy Po seminarium: bogatsi o wiedzę zawodową

Po seminarium: bogatsi o wiedzę zawodową

-

W sobotę, 4 czerwca odbyło się seminarium dla firm transportowych „DOT Safety Seminar”, zorganizowane przez All About Trucks.

Piękna sala konferencyjna w Harper College i tym razem gościła przedstawicieli ponad 200 firm, którzy mieli okazje poszerzyć swoją wiedzę zawodową. A pomagało im w tym pięcioro mówców, którzy za pomocą prezentacji wizualnych, filmów i wieloletniego doświadczenia przekazywali swoją nieocenioną wiedzę.

REKLAMA

Wiele z poruszonych zagadnień na pierwszy rzut oka wyglądało na proste i błahe, ale po paru minutach wykładu uczestnicy chwytali za długopisy i zaczynali robić notatki.

Jeżeli na następujące pytania odpowiesz bez problemu, nie musisz żałować, że nie byłeś obecny na naszym seminarium, ale jeśli chociaż jedno z nich sprawi ci trudność to wiedz, że wiedza zdobyta przez te parę godzin mogła zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy, czasu i gwarantować jaśniejszą przyszłość twojej firmy.

Czy jest różnica pomiędzy DOT a Secretary of State? Co to jest CSA? Jak gromadzą się punkty karne na koncie CSA? Kto może sprawdzić twoje konto CSA? Jaki wpływ ma CSA na twój biznes? Jak poprawić punkty na koncie CSA? Co to jest DATA QS? Ile jest poziomów inspekcji drogowych? Jakie są rodzaje E LOGs? Jakie są ostateczne przepisy dotyczące E LOG? Jak firmy ubezpieczeniowe wyceniają wysokość twojego ubezpieczenia? Jakie czynniki przyczyniają się do wzrostu ceny ubezpieczenia? 

A w nawiązaniu do nowych technologii: jakie niespodzianki czekają na ciebie w najbliższej przyszłości na wagach (Weight Station)? Jakie kroki trzeba podjąć, aby w maksymalnym stopniu zabezpieczyć siebie i swoich kierowców przed wypadkami? Jak się zachować w razie wypadku i bezpośrednio po nim? Jak przeprowadzane są audyty DOT? Jak współpracować z oficerem DOT, przeprowadzającym audyt? Jaka jest odpowiedzialność karna firm transportowych w razie wypadków ? To tylko nieliczne z pytań, na które uczestnicy seminarium uzyskali odpowiedzi, a jeżeli mieli jakieś własne problemy i wątpliwości, mogli się nimi podzielić z zaproszonymi przez nas specjalistami.

Następne seminarium odbędzie się pod koniec tego roku, a wszystkich chętnych już teraz zapraszamy, aby zgłaszali się do nas z sugestiami, o jakich sprawach najchętniej chcieliby usłyszeć i porozmawiać.

My ze swojej strony możemy zagwarantować najwyższej klasy szkolenie z najlepszymi prelegentami.

Szerokiej i bezpiecznej drogi życzy ALL ABOUT TRUCKS. We serve Truckers.

fot.All About Trucks arch.

REKLAMA

Poprzedni artykułSerce potrzebuje snu
Następny artykułEgzotyka zamknięta w owocach

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks