REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaŚwiatPutin: Ukrainę oddano pod zewnętrzny zarząd; to upokarza jej naród

Putin: Ukrainę oddano pod zewnętrzny zarząd; to upokarza jej naród

-

Władimir Putin fot.Alexey Nikolsky/RIA Novosti/EPA
Władimir Putin fot.Alexey Nikolsky/RIA Novosti/EPA

Prezydent Rosji Władimir Putin oświadczył w poniedziałek, że Ukraina została oddana pod “zewnętrzny zarząd”. Ocenił to jako “haniebną praktykę”, która “stanowi upokorzenie dla całego narodu ukraińskiego”.

REKLAMA

“Jestem przekonany, że nie bacząc na wszystkie trudności obecnego okresu rozwoju, sytuacja na Ukrainie się wyprostuje i Ukraina będzie się rozwijać pozytywnie, odejdzie od tej haniebnej praktyki, którą obserwujemy dzisiaj, a mianowicie oddania całego, ogromnego, europejskiego kraju pod zarząd zewnętrzny z zajęciem kluczowych stanowisk w rządzie i regionach przez zagranicznych obywateli” – oznajmił Putin w Jałcie, na Krymie, na spotkaniu z przedstawicielami Tatarów krymskich.

Prezydent Federacji Rosyjskiej wyraził przekonanie, że naród ukraiński da ocenę tej praktyce. “A Ukraina stanie na nogi i będzie się rozwijać pozytywnie; razem z Rosją budować swoją przyszłość” – powiedział. (PAP)

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

REKLAMA

2123057261 views

REKLAMA

REKLAMA

2123057278 views

REKLAMA

REKLAMA

2124853598 views

REKLAMA

2123057288 views

REKLAMA

2123057294 views

REKLAMA

2123057298 views