0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaŚwiatMSZ Izraela skrytykowało Marsz Niepodległości w Warszawie

MSZ Izraela skrytykowało Marsz Niepodległości w Warszawie

-

Marsz Niepodległości, Warszawa 2017     fot. LESZEK SZYMANSKI/EPA-EFE/REX/Shutterstock

MSZ Izraela nazwało “niebezpiecznym” sobotni Marsz Niepodległości w Warszawie i odnotowało, że zorganizowały go “elementy ekstremistyczne i rasistowskie”. Rzecznik resortu wyraził nadzieję, że organizatorzy zostaną ukarani przez polskie władze.

REKLAMA

“To marsz niebezpieczny, zorganizowany przez elementy ekstremistyczne i rasistowskie” – oświadczył rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych Izraela Emmanuel Nahshon, którego słowa przytoczyła w niedzielę włoska agencja prasowa Ansa.

Dodał: “Wyrażamy ufność, że władze polskie podejmą działania przeciwko organizatorom”.

“Historia uczy, że na takie zjawiska nienawiści rasowej trzeba reagować natychmiast i w sposób zdecydowany” – podkreślił.(PAP)

5 KOMENTARZE

  1. Nie ma jasnosci w mediach, ani polskich, ani zagranicznych, kto zorganizowal ten marsz, czy marsz zostal nagle podbity przez nazistow, czy marsz moze oragnizowalo wiele organizacji i niekore z nich okazaly sie ekstremistyczne. Nie ma reakcji rzadu na niektore przerazajace transparenty. I skad sie wzielo 60 tysiecy neonazistow na glownych ulicach Warszawy? Czasem slyszy sie ze byli tez goscie z zagranicy. Kto ich zaprosil?
    W Polsce sa prawa ktore zabraniaja propagowania nienawisci rasowej, dlaczego te prawa nie sa egzekwowane?
    Z kazdego roku na rok ten marsz niepodleglosciowy jest coraz bardziej przerazajacy. Nie wiem co bedzie za rok na okragla rocznice. Czy trzeba bedzie juz na tydzien przed przepraszac ze jest sie Polakiem? Czy Polska nie moze po prostu zostac normalnym krajem i sie wolnoscia i dobrobytem cieszyc?

    • Antypolskich organizacji ktore wspiera Soros? Wymien kilka i pokaz zapis w statausie, ktory jest antypolski……

REKLAMA

2121772362 views

REKLAMA

REKLAMA

2121772382 views

REKLAMA

REKLAMA

2123568702 views

REKLAMA

2121772393 views

REKLAMA

2121772402 views

REKLAMA

2121772406 views