REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaNa bieżącoKsiążę Harry i księżna Meghan spodziewają się drugiego dziecka

Książę Harry i księżna Meghan spodziewają się drugiego dziecka

-

Mieszkający obecnie w Kalifornii brytyjski książę Harry – wnuk królowej Elżbiety II – i jego żona, księżna Meghan poinformowali w niedzielę wieczorem, że spodziewają się drugiego dziecka.

„Możemy potwierdzić, że Archie będzie starszym bratem. Książę i księżna Sussex są przeszczęśliwi, spodziewając się swojego drugiego dziecka” – oświadczył rzecznik pary.

REKLAMA

Para opublikowała czarno-białe zdjęcie, na którym leżąca na trawie Meghan trzyma głowę na udzie Harry’ego, zaś prawą rękę na swoim brzuchu, wyraźnie wskazującym, że jest w ciąży.

„Meg, byłem na twoim ślubie, aby być świadkiem rozpoczęcia tej historii miłosnej, a teraz, moja przyjaciółko, jestem zaszczycony, że mogę uchwycić jej rozkwit. Gratulacje dla księcia i księżnej Sussex z powodu tej radosnej wiadomości” – napisał na Twitterze autor zdjęcia i przyjaciel książęcej pary, fotograf Misan Harriman.

W listopadzie zeszłego roku Meghan w bardzo osobistym artykule opublikowanym na łamach „The New York Times” napisała o niewyobrażalnym bólu związanym z tym, że była w ciąży po raz drugi, ale w lipcu poroniła. „Trzymając w ramionach moje pierworodne dziecko, wiedziałam, że tracę drugie” – napisała.

Na początku zeszłego roku 36-letni Harry i 39-letnia Meghan ogłosili, że rezygnują z pełnienia obowiązków członków rodziny królewskiej i zamierzają prowadzić bardziej prywatne życie. Jak dawali później do zrozumienia, przyczyną tej decyzji było nadmierne ingerowanie brytyjskich tabloidów w ich życie. Od tamtej pory większość czasu spędzają w Kalifornii.

Rezygnacja z pełnienia obowiązków nie wpłynęła na miejsce Harry’ego i jego dzieci w linii sukcesji do brytyjskiego tronu. Harry, młodszy syn następcy tronu, księcia Karola jest na szóstym miejscu, Archie na siódmym, zaś dziecko jego i Meghan, gdy przyjdzie na świat, będzie na ósmym.

Z Londynu Bartłomiej Niedziński (PAP)

REKLAMA

2109227427 views

REKLAMA

2109227659 views

REKLAMA

REKLAMA

2111024050 views

REKLAMA

2109227800 views

REKLAMA

2109227899 views

REKLAMA

2109228007 views