REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Świat Bilans zamachów w Paryżu wzrósł do 130 ofiar śmiertelnych

Bilans zamachów w Paryżu wzrósł do 130 ofiar śmiertelnych

-

Plac Republiki w Paryżu. Miejsce, gdzie przychodzą ludzie oddając hołd ofiarom zamachów fot.Ian Langsdon/EPA
Plac Republiki w Paryżu. Miejsce, gdzie przychodzą ludzie oddając hołd ofiarom zamachów fot.Ian Langsdon/EPA

Bilans serii skoordynowanych zamachów przeprowadzonych w ub. tygodniu w Paryżu wzrósł ze 129 do 130 osób – poinformował w piątek premier Manuel Valls w wystąpieniu przed senatorami.

REKLAMA

AFP podała, powołując się na informacje z otoczenia szefa rządu, że jedna z osób rannych w wyniku zamachów zmarła w szpitalu.

W sumie w zamachach rannych zostało ponad 350 osób.

Zamachy z 13 listopada był największe w historii Francji. Ataki w różnych miejscach francuskiej stolicy zostały przeprowadzone przez trzy trzyosobowe silnie uzbrojone komanda terrorystów. Do zamachów przyznało się Państwo Islamskie. (PAP)

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks