REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Świat Ansa: zwiększono środki bezpieczeństwa na placu Świętego Piotra

Ansa: zwiększono środki bezpieczeństwa na placu Świętego Piotra

-

W związku z zagrożeniem zamachami terrorystycznymi zwiększono środki bezpieczeństwa na placu Świętego Piotra – podała w piątek Ansa, powołując się na dobrze poinfomowane źródła.

Według włoskiej agencji prasowej już w czasie środowej audiencji generalnej nad bezpieczenstwem papieża Franciszka i pielgrzymów czuwały wzmocnione patrole watykańskiej żandarmerii, włoskiej policji i jednostek antyterrorystycznych.

REKLAMA

W ostatnich dniach w mediach pojawiły się doniesienia o możliwych pogróżkach pod adresem papieża i wobec Watykanu. Takie wiadomości przekazał ambasador Iraku przy Stolicy Apostolskiej, który twierdzi, że zagrożenie to pochodzi ze strony dżihadystów z Państwa Islamskiego. (PAP)

Na zdjęciu: Pielgrzymi na Placu św. Piotra fot.Claudio Peri/EPA

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks