REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaSportZłota Piłka - media w Portugalii: Lewandowski przegrał przez słabszą postawę swojej...

Złota Piłka – media w Portugalii: Lewandowski przegrał przez słabszą postawę swojej reprezentacji

-

Portugalskie media w komentarzach do ceremonii wręczenia Złotej Piłki dla najlepszego zawodnika świata wskazują, że zwycięstwo Lionela Messiego nie jest zaskoczeniem, gdyż Argentyńczyk był lepszy od Roberta Lewandowskiego w występach reprezentacji w 2021 roku.

Relacjonująca paryskie wydarzenie stacja Sport TV wskazuje, że choć Robert Lewandowski nie ustępuje Lionelowi Messiemu umiejętnościami, to o wygranej gracza PSG przed napastnikiem Bayernu Monachium mogła zadecydować postawa obu zawodników w rywalizacji ich drużyn narodowych.

REKLAMA

Sport TV zaznaczył, że kluczowe dla zwycięstwa Messiego mogło być sięgniecie w lipcu tego roku przez „zarządzaną” przez niego reprezentację Argentyny po triumf w Copa America.

“Robertowi Lewandowskiemu zaszkodzić mogły tymczasem tegoroczne występy jego reprezentacji, szczególnie podczas mistrzostw Europy” – podsumowała portugalska stacja.

Na „niesprawiedliwe” pozbawienie Roberta Lewandowskiego trofeum w plebiscycie „France Football” wskazuje wielu internautów w komentarzach sportowych portali „A Bola” i „Record”. Twierdzą oni, że zwycięstwo napastnikowi Bayernu Monachium należało się z powodu jego indywidualnych predyspozycji.

Dziennik „A Bola” odnotowuje, że wielkim nieobecnym gali Złotej Piłki w rywalizacji na najlepszego piłkarza świata był Cristiano Ronaldo. Wskazuje, że napastnik Manchesteru United, który w swoim dorobku ma już pięć tego typu trofeów, zajął dopiero szóste miejsce.

„Szansa na dogonienie przez Ronaldo Lionela Messiego, który ma już siedem Złotych Piłek, coraz bardziej się oddala” – podsumowała portugalska gazeta.

(PAP)

REKLAMA

2094142222 views

REKLAMA

REKLAMA

2094142506 views

REKLAMA

2095938956 views

REKLAMA

2094142757 views

REKLAMA

2094142895 views

REKLAMA

2094143036 views