REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaSportTomasz Adamek na Manhattanie: HBO, RTL i... Władymir Kliczko

Tomasz Adamek na Manhattanie: HBO, RTL i… Władymir Kliczko

-

Podczas swojej krótkiej, niespełna 24 godzinnej wizyty w Nowym Jorku, Tomasz Adamek nie tylko zdążył odbyć spotkanie z Witalijem Kliczką w siedzibie HBO na Manhattanie, ale także nagrać promocyjną rozmowę dla HBO i… spotkać brata Witalija, opromenionego ostatnim zwycięstwem nad Davidem Haye mistrza świata wagi ciężkiej WBA, IBF i WBO – Władymira Kliczkę. Nie było jednak odgrażania w amerykańskim stylu: „ty będziesz następny”, ale krótka rozmowa mających do siebie szacunek pięściarzy.

fot. P.Garczarczyk/ Spotkanie Tomasza Adamka i Włodymira Kliczki

Taka sama atmosfera panowała podczas prawie godzinnego, poprzedzającego spotkanie z dziennikarzami, nagrania dla HBO. Już za kilka tygodni, telewidzowie w USA nie tylko dowiedzą się więcej na temat „Górala”, ale… nauczą się trochę języka polskiego. Jednym z elementów wywiadów było tłumaczenie kilku angielskich słów, które według HBO być może sympatycy boksu powinni zapamiętać. Było więc słowo „bohater”, ale Joe Gonzales, rozmawiający z Tomkiem najbardziej lubił polskiego tłumaczenie angielskiego słowa „victory” – zwycięstwo.

REKLAMA

Zobacz: Jak i gdzie zobaczyć walkę Tomasza Adamka z Witalijem Kliczką

Po ponad ośmiu godzinach spędzonych w 34-stopniowym upale Manhattanu, na rozmowach i wywiadach dla HBO oraz niemieckiej telewizji RTL, Adamek wsiadł w samochód i wrócił na obóz treningowy do Rogera Bloodwortha. „Nie ma lekko. Cały dzień w studio i salach konferencyjnych, teraz półtorej godziny jazdy, a w Bushkill już czeka na mnie Roger i kolejny trening. Czasu coraz mniej” – powiedział polski pięściarz.

Przemek Garczarczyk z Nowego Jorku

REKLAMA

2097996935 views

REKLAMA

REKLAMA

2097997168 views

REKLAMA

2099793560 views

REKLAMA

2097997311 views

REKLAMA

2097997412 views

REKLAMA

2097997522 views