REKLAMA

2121738347 views

REKLAMA

2121738346 views
0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaSportTokio - medaliści wtorkowych konkurencji i miejsca Polaków

Tokio – medaliści wtorkowych konkurencji i miejsca Polaków

-

Medaliści wtorkowych konkurencji (3 sierpnia) i miejsca Polaków:

BOKS

   57 kg kobiet
1. Sena Irie (Japonia)
2. Nesthy Petecio (Filipiny)
3. Karriss Artingstall (W. Brytania)
 . Irma Testa (Włochy)

   69 kg mężczyzn
1. Roniel Iglesias (Kuba)
2. Pat McCormack (Wielka Brytania)
3. Aiden Walsh (Irlandia)
 . Andriej Zamkowoj (RKO)
 
GIMNASTYKA SPORTOWA

   poręcze mężczyzn
1. Zou Jingyuan (Chiny)
2. Lukas Dauser (Niemcy)
3. Ferhat Arican (Turcja)

   drążek mężczyzn
1. Daiki Hashimoto (Japonia)
2. Tin Srbic (Chorwacja)
3. Nikita Nagornyj (RKO)

   równoważnia kobiet
1. Guan Chenchen (Chiny)
2. Tang Xijing (Chiny)
3. Simone Biles (USA)

KAJAKARSTWO 

   K-1 200 m kobiet
1. Lista Carrington (Nowa Zelandia)
2. Teresa Portela (Hiszpania)
3. Emma Aastrand Jorgensen (Dania)
4. Marta Walczykiewicz (Polska)
...
   Helena Wiśniewska (Polska) odpadła w ćwierćfinale

   C-2 1000 m mężczyzn
1. Kuba
   (Fernando Jorge Enriquez, Sergey Torres Madrigal)
2. Chiny
   (Pengfei Zheng i Hao Liu)
3. Niemcy
   (Sebastian Brendel, Tim Hecker)
...
7. Polska
   (Wiktor Głazunow, Tomasz Barniak)

   K-1 1000 m mężczyzn
1. Balint Kopasz (Węgry)
2. Adam Varga (Węgry)
3. Fernando Pimenta (Portugalia)

   K-2 500 m kobiet
1. Nowa Zelandia (Lisa Carrington, Caitlin Regal)
2. Polska (Karolina Naja, Anna Puławska)
3. Węgry (Danuta Kozak, Dora Bodonyi)

KOLARSTWO TOROWE

   wyścig drużynowy na na 4 km kobiet
1. Niemcy (Franziska Brausse, Lisa Brennauer, Lisa Klein, Mieke Kroeger) 
2. Wielka Brytania (Katie Archibald, Laura Kenny, Josie Knight, Elinor Barker)
3. USA (Jennifer Valente, Chloe Dygert, Emma White, Lily Williams)

   sprint drużynowy mężczyzn
1. Holandia (Roy van den Berg, Harrie Lavreysen, Matthijs Buechli)
2. Wielka Brytania (Ryan Owens, Jack Carlin, Jason Kenny)
3. Francja (Florian Grengbo, Sebastien Vigier, Rayan Helal)
...
8. Polska (Mateusz Rudyk, Patryk Rajkowski, Krzysztof Maksel)

LEKKOATLETYKA

   400 m ppł mężczyzn
1. Karsten Warholm (Norwegia)
2. Rai Benjamin (USA)
3. Alison dos Santos (Brazylia)

   skok o tyczce mężczyzn
1. Armand Duplantis (Szwecja)
2. Chris Nilsen (USA)   
3. Thiago Braz (Brazylia)
...
6. Piotr Lisek (Polska)  
15. Robert Sobera (Polska)        odpadł w eliminacjach
28. Paweł Wojciechowski (Polska)  odpadł w eliminacjach

   skok w dal kobiet
1. Malaika Mihambo (Niemcy)
2. Brittney Reese (USA)
3. Ese Brume (Nigeria)

   rzut młotem kobiet
1. Anita Włodarczyk (Polska)     
2. Wang Zheng (Chiny)         
3. Malwina Kopron (Polska)    
...
7. Joanna Fiodorow (Polska)  

   200 m kobiet
1. Elaine Thompson-Herah (Jamajka)
2. Christine Mboma (Namibia) 
3. Gabrielle Thomas (USA)  

   800 m kobiet
1. Athing Mu (USA)                  
2. Kelly Hodgkinson (Wlk. Brytania) 
3. Raevyn Rogers (USA)              
...
21. Joanna Jóźwik (Polska) odpadła w półfinale
29. Angelika Sarna (Polska) odpadła w eliminacjach
36. Anna Wielgosz (Polska) odpadła w eliminacjach

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

109 kg mężczyzn
1. Akbar Djurajew (Uzbekistan)       
2. Simon Martirosjan (Armenia)       
3. Arturs Plesnieks (Łotwa) 
...
7. Arkadiusz Michalski (Polska)

SKOKI DO WODY
  
   trampolina 3 m mężczyzn
1. Xie Siyi (Chiny)
2. Wang Zongyuan (Chiny)
3. Jack Laugher (W. Brytania)

ZAPASY        

   77 kg w st. klasycznym mężczyzn
1. Tamas Lorincz (Węgry)
2. Akschol Machmudow (Kirgistan) 
3. Shohei Yabiku (Japonia) 
   Rafig Husejnov (Azerbejdżan)

   97 kg w st. klasycznym mężczyzn
1. Musa Jewłojew (RKO)
2. Artur Aleksanjan (Armenia)
3. Tadeusz Michalik (Polska)
 . Mohammadhadi Saravi (Iran)

   68 kg w st. wolnym kobiet
1. Tamyra Stock Mensah (USA)
2. Blessing Oborududu (Nigeria) 
3. Ałła Czerkasowa (Ukraina)
 . Meerim Żumanazarowa (Kirgistan) 
... 
16. Agnieszka Kordus-Wieszczek (Polska)

ŻEGLARSTWO

   49er FX kobiet
1. Martine Grael, Kahena Kunze (Brazylia)
2. Tina Lutz, Susann Beucke (Niemcy)
3. Annemiek Bekkering, Annette Duetz (Holandia)
...
15. Aleksandra Melzacka, Kinga Łoboda (Polska) 

   49er mężczyzn
1. Dylan Fletcher-Scott, Stuart Bithell (W. Brytania)
2. Peter Burling, Blair Tuke (Nowa Zelandia)
3. Erik Heil, Thomas Ploessl (Niemcy)
...
9. Łukasz Przybytek, Paweł Kołodziński (Polska)

   Finn mężczyzn
1. Giles Scott (W. Brytania)
2. Zsombor Berecz (Węgry)
3. Joan Cardona Mendez (Hiszpania)

   Nacra 17 mikstów
1. Ruggero Tita, Caterina Banti (Włochy)
2. John Gimson, Anna Burnet (W. Brytania)
3. Alica Stuhlemmer, Paul Kohlhoff (Niemcy)

REKLAMA

(PAP)

REKLAMA

2119659709 views

REKLAMA

2119659789 views

REKLAMA

REKLAMA

2121456137 views

REKLAMA

2119659846 views

REKLAMA

2119659895 views

REKLAMA

2119659929 views