REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaSportTokio - medaliści środowych konkurencji i miejsca Polaków

Tokio – medaliści środowych konkurencji i miejsca Polaków

-

Medaliści środowych konkurencji (28 lipca) i miejsca Polaków:

GIMNASTYKA SPORTOWA 
      
   wielobój indywidualnie mężczyzn
1. Daiki Hashimoto (Japonia)
2. Xiao Ruoteng  (Chiny) 
3. Nikita Nagornyy (RKO)

JEŹDZIECTWO 

   ujeżdżenie indywidualnie
1. Jessica von Bredow-Werndl (Niemcy/Tsf Dalera)
2. Isabell Werth (Niemcy/Bella Rose 2) 
3. Charlotte Dujardin (W. Brytania/Gio)  

JUDO     

   70 kg kobiet
1. Chizuru Arai (Japonia)
2. Michaela Polleres (Austria)
3. Sanne Van Dijke (Holandia)
 . Madina Tajmazowa (RKO)

   90 kg mężczyzn
1. Łasza Bekauri (Gruzja)
2. Eduard Trippel (Niemcy)
3. Davlat Bobonov (Uzbekistan)
 . Krisztian Toth (Węgry)
...
17. Piotr Kuczera (Polska)

KOLARSTWO

   jazda indywidualna na czas kobiet 
1. Annemiek van Vleuten (Holandia)
2. Marlen Reusser (Szwajcaria)
3. Anna van der Breggen (Holandia)
...
24. Anna Plichta (Polska)                 

   jazda indywidualna na czas mężczyzn 
1. Primoz Roglic (Słowenia)
2. Tom Dumoulin (Holandia)
3. Rohan Dennis (Australia)
...
18. Maciej Bodnar (Polska)

KOSZYKÓWKA 3x3

   kobiety
1. USA
2. Rosyjski Komitet Olimpijski
3. Chiny

   mężczyźni
1. Łotwa 
2. Rosyjski Komitet Olimpijski 
3. Serbia 
...
7. Polska

PŁYWANIE

   200 m st. dowolnym kobiet
1. Ariarne Titmus (Australia) 
2. Haughey Siobhan (Hongkong)
3. Penny Oleksiak (Kanada)

   200 m st. motylkowym mężczyzn
1. Kristof Milak (Węgry)
2. Tomoru Honda (Japonia)
3. Federico Burdisso (Włochy)
...
8. Krzysztof Chmielewski (Polska)
27. Jakub Majerski (Polska)  - odpadł w eliminacjach

   200 m zmiennym kobiet
1. Yui Ohashi (Japonia) 
2. Alex Walsh (USA)
3. Kate Douglass (USA)

   1500 m st. dowolnym kobiet
1. Katie Ledecky (USA)
2. Erica Sullivan (USA)
3. Sarah Koehler (Niemcy)

   4x200 m st. dowolnym mężczyzn
1. Wielka Brytania
  (Thomas Dean, James Guy, Matthew Richards, Duncan Scott) 
2. RKO
  (Martin Maljutin, Ivan Girjew, Jewgenij Ryłow, Michaił Dowgaljuk) 
3. Australia
  (Alexander Graham, Kyle Chalmers, Zac Incerti, Thomas Neill) 
...
15. Polska odpadła w eliminacjach
   (Kacper Majchrzak, Jakub Kraska, Kamil Sieradzki, Radosław Kawęcki)

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

   73 kg mężczyźni
1. Zhiyong Shi (Chiny)
2. Julio Ruben Mayora Pernia (Wenezuela)
3. Rahmat Erwin Abdullah (Indonezia)

RUGBY 7      

   mężczyźni
1. Fidżi
2. Nowa Zelandia
3. Argentyna

SKOKI DO WODY

   synchroniczne trampolina 3 m mężczyzn
1. Wang Zongyuan, Xie Siyi (Chiny)
2. Andrew Capobianco, Mike Hixon (USA)
3. Patrick Hausding, Lars Ruediger (Niemcy)

SZERMIERKA

   szabla mężczyzn drużynowo
1. Korea Płd.
  (Bongil Gu, Junghwan Kim, Sanguk Oh, Junho Kim)
2. Włochy
  (Enrico Berre', Luca Curatoli, Luigi Samele, Aldo Montano)
3. Węgry 
  (Tamas Decsi, Andras Szatmari, Aron Szilagyi, Csanad Gemesi)
               
WIOŚLARSTWO

   dwójka podwójna kobiet
1. Rumunia (Ancuta Bodnar, Simona Radis)
2. Nowa Zelandia (Brooke Donoghue, hannah Osborne)
3. Holandia (Roos de Jong, Lisa Scheeenaard) 

   dwójka podwójna mężczyzn
1. Francja (Hugo Boucheron, Matthieu Androdias)
2. Holandia (Melvin Twellaar, Stefan Broenink)
3. Chiny (Liu Zhiyu, Zhang Liang)
...
6. Polska (Mirosław Ziętarski, Mateusz Biskup)             

   czwórka bez sterniczki
1. Australia 
  (Lucy Stephan, Rosemary Popa, Jessica Morrison, Annabelle McIntyre)
2. Holandia 
  (Ellen Hogerwerf, Karolien Florijn, Ymkje Clevering, Veronique Meester)
3. Irlandia 
  (Aifric Keogh, Eimear Lambe, Fiona Murtagh, Emily Hegarty) 
...
6. Polska 
  (Monika Chabel, Joanna Dittmann, Olga Michałkiewicz i Maria Wierzbowska)

   czwórka bez sternika
1. Australia
  (Alexander Purnell, Spencer Turrin, Jack Hargreaves, Alexander Hill)
2. Rumunia
  (Mihaita-Vasile Tiganescu, Mugurel Vasile Semciuc, Stefan-Constantin Berariu, Cosmin Pascari)
3. Włochy
  (Matteo Castaldo, Bruno Rosetti, Matteo Lodo, Guiseppe Vicino)
...
7. Polska - wygrali finał B
  (Marcin Brzeziński, Mikołaj Burda, Michał Szpakowski, Mateusz Wilangowski)

   czwórka podwójna mężczyzn
1. Holandia
  (Dirk Uittenbogaard, Abe Wiersma, Tone Wieten, Koen Metsemakers)
2. W. Brytania
  (Harry Leask, Angus Groom, Thomas Barras, Jack Beaumont)
3. Australia
  (Jack Cleary, Caleb Antill, Cameron Girdlestone, Luke Letcher)
4. Polska 
  (Dominik Czaja, Wiktor Chabel, Szymon Pośnik, Fabian Barański)

   czwórka podwójna kobiet
1. Chiny
  (Chen Yunxia, Zhang Ling, Lyu Yang, Cui Xiaotong)
2. Polska
  (Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Maria Sajdak, Katarzyna Zillmann)
3. Australia
  (Ria Thompson, Rowena Meredith, Harriet Hudson, Caitlin Cronin)

(PAP)

REKLAMA

REKLAMA

2119138808 views

REKLAMA

2119138902 views

REKLAMA

REKLAMA

2120935256 views

REKLAMA

2119138971 views

REKLAMA

2119139030 views

REKLAMA

2119139075 views