REKLAMA

2121750211 views

REKLAMA

2121750210 views
0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaSportTokio - medaliści środowych konkurencji i miejsca Polaków

Tokio – medaliści środowych konkurencji i miejsca Polaków

-

Medaliści środowych konkurencji (4 sierpnia) i miejsca Polaków:

BOKS

   81 kg mężczyzn
1. Arlen Lopez (Kuba)
2. Benjamin Whittaker (W. Brytania)
3. Loren Alfonso Dominguez (Azerbejdżan)
 . Imam Chatajew (RKO)  

DESKOROLKA

   park kobiet
1. Sakura Yosozumi (Japonia)
2. Kokona Hiraki (Japonia)
3. Sky Brown (W. Brytania)
...
17. Amelia Bródka (Polska) odpadła w eliminacjach

JEŹDZIECTWO

   skoki przez przeszkody indywidualnie
1. Ben Maher (Wielka Brytania/koń Explosion W)
2. Peder Fredricson (Szwecja/All In)
3. Maikel van der Vleuten (Holandia/Beauville)

KOLARSTWO TOROWE

   wyścig drużynowy na dochodzenie na 4 km mężczyzn
1. Włochy
  (Simone Consonni, Filippo Ganna, Francesco Lamon, Jonathan Milan)
2. Dania
  (Lasse Norman Hansen, Niklas Larsen, Frederik Madsen, Rasmus Pedersen)
3. Australia 
  (Kelland O'Brien, Sam Welsford, Leigh Howard, Lucas Plapp)

LEKKOATLETYKA

   200 m mężczyzn
1. Andre De Grasse (Kanada) 
2. Kenneth Bednarek (USA) 
3. Noah Lyles (USA)  

   800 m mężczyzn 
1. Emmanuel Korir (Kenia)
2. Ferguson Cheruiyot Rotich (Kenia)
3. Patryk Dobek (Polska)

   400 m ppł kobiet
1. Sydney Mclaughlin (USA)
2. Dalilah Muhammad (USA)
3. Femke Bol (Holandia)
...
14. Joanna Linkiewicz (Polska) odpadła w półfinale

   3000 m z przeszkodami kobiet
1. Peruth Chemutai (Uganda)
2. Courtney Frerichs (USA)
3. Hyvin Kiyeng (Kenia)
...
20. Alicja Konieczek (Polska) odpadła w eliminacjach
40. Aneta Konieczek (Polska) odpadła w eliminacjach

   rzut młotem mężczyzn
1. Wojciech Nowicki (Polska)
2. Eivind Henriksen (Norwegia)
3. Paweł Fajdek (Polska)

PŁYWANIE 

   10 km na otwartym akwenie kobiet
1. Ana Marcela Cunha (Brazylia)
2. Sharon van Rouwendaal (Holandia)
3. Kareena Lee (Australia)

PŁYWANIE ARTYSTYCZNE

   duety
1. Swietłana Kolesniczenko, Swietłana Romaszyna (ROK) 
2. Huang Xuechen, Sun Wenyan (Chiny)  
3. Marta Fiedina, Anastazja Sawczuk (Ukraina)  

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW
 
   +109 kg mężczyzn
1. Łasza Tałachadze (Gruzja) 
2. Ali Davoudi (Iran) 
3. Man Asaad (Syria)  

ZAPASY 

   67 kg w st. klasycznym mężczyzn
1. Mohammadreza Geraei (Iran)
2. Parwiz Nasibow (Ukraina)
3. Frank Staebler (Niemcy)
 . Mohamed Ibrahim Elsayed (Egipt)

   87 kg w st. klasycznym mężczyzn
1. Żan Beleniuk (Ukraina) 
2. Viktor Lorincz (Węgry)
3. Denis Kudla (Niemcy)
 . Zurabi Datunaschwili (Serbia)

   62 kg w st. wolnym kobiet
1. Yukako Kawai (Japonia)
2. Aisuluu Tynybekowa (Kirgistan)
3. Irina Koliadenko (Ukraina)
 . Tajbe Mustafa Jusein (Bułgaria)

ŻEGLARSTWO

   470 mężczyzn
1. Mathew Belcher/Will Ryan (Australia)
2. Anton Dahlberg/Fredrik Bergstroem (Szwecja)
3. Jordi Xammar/Nicolas Rodriguez (Hiszpania)

   470 kobiet
1. Hannah Mills/Eilidh McIntyre (W. Brytania)
2. Agnieszka Skrzypulec/Jolanta Ogar (Polska)
3. Camille Lecointre/Aloise Retornaz (Francja)

REKLAMA

(PAP)

REKLAMA

2119663629 views

REKLAMA

2119663709 views

REKLAMA

REKLAMA

2121460057 views

REKLAMA

2119663766 views

REKLAMA

2119663815 views

REKLAMA

2119663849 views