REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaSportTokio - medaliści sobotnich konkurencji i miejsca Polaków

Tokio – medaliści sobotnich konkurencji i miejsca Polaków

-

Medaliści sobotnich konkurencji (31 lipca) i miejsca Polaków:

BADMINTON

   gra podwójna mężczyzn
1. Tajwan (Lee Yang/Wang Chi-Lin)
2. Chiny (Li Junhui/Liu Yuchen) 
3. Malezja (Aaron Chia/Wooi Yik Soh) 

GIMNASTYKA SPORTOWA

   trampolina mężczyzn indywidualnie
1. Iwan Litwinowicz (Białoruś)
2. Dong Dong (Chiny)
3. Dylan Schmidt (Nowa Zelandia)

JUDO
     
   drużyny mieszane
1. Francja
  (Guillaume Chaine, Axel Clerget, Sarah Leonie Cysique, Romane Dicko, Margaux Pinot, Teddy Riner)
2. Japonia 
  (Uta Abe, Chizuru Arai, Shoichiro Mukai, Shohei Ono, Akira Sone, Aaron Wolf)
3. Niemcy
  (Johannes Frey, Jasmin Grabowski, Dominic Ressel, Theresa Stoll, Martyna Trajdos, Igor Wandtke)
 . Izrael
  (Tohar Butbul, Raz Hershko, Li Kochman, Timna Nelson Levy, Peter Paltchik, Gili Sharir)

LEKKOATLETYKA

   rzut dyskiem mężczyzn
1. Daniel Stahl (Szwecja)
2. Simon Pettersson (Szwecja)
3. Lukas Weisshaidinger (Austria)
...
14. Bartłomiej Stój (Polska) odpadł w kwalifikacjach
15. Piotr Małachowski (Polska) odpadł w kwalifikacjach

   4x400 m sztafet mieszanych
1. Polska
  (Karol Zalewski, Natalia Kaczmarek, Justyna Święty-Ersetic, Kajetan Duszyński) 
2. Dominikana
  (Lidio Feliz, Marileidy Paulino, Anabel Medina Ventura, Alexander Ogando)
3. USA
  (Trevor Stewart, Kendall Ellis, Kaylin Whitney, Vernon Norwood) 

   100 m kobiet
1. Elaine Thompson-Herah (Jamajka)
2. Shelly-Ann Fraser-Pryce (Jamajka) 
3. Shericka Jackson (Jamajka)

ŁUCZNICTWO

   mężczyźni indywidualnie
1. Mete Gazoz (Turcja)   
2. Mauro Nespoli (Włochy)
3. Takaharu Furukawa (Japonia)
...
33-64. Sławomir Napłoszek (Polska)

PŁYWANIE

   100 m st. motylkowym mężczyzn
1. Caeleb Dressel (USA)
2. Kristof Milak (Węgry)
3. Noe Ponti (Szwajcaria)
...
5. Jakub Majerski (Polska)
22. Paweł Korzeniowski (Polska) odpadł w eliminacjach

   200 m st. grzbietowym kobiet 
1. Kaylee McKeown (Australia)
2. Kylie Masse (Kanada)
3. Emily Seebohm (Australia)
...
14. Laura Bernat (Polska) odpadła w półfinale

   800 m st. dowolnym kobiet
1. Katie Ledecky (USA)
2. Ariarne Titmus (Australia)
3. Simona Quadarella (Włochy)

   4x100 m st. zmiennym sztafet mieszanych
1. Wielka Brytania
  (Kathleen Dawson, Adam Peaty, James Guy, Anna Hopkin) 
2. Chiny
  (Xu Jiayu, Yan Zibei, Zhang Yufei, Yang Junxuan) 
3. Australia
  (Kaylee McKeown, Izaac Stubblety-Cook, Matthew Temple, Emma McKeon) 
...
Polska zdyskwalifikowana w eliminacjach
(Paulina Peda, Jan Kozakiewicz, Jakub Majerski, Kornelia Fiedkiewicz)

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

   81 kg mężczyzn
1. Lyu Xiaojun (Chiny) 
2. Zacarias Bonnat (Dominikana)
3. Antonino Pizzolato (Włochy)

   96 kg mężczyzn
1. Fares Ibrahim Elbakh (Katar)
2. Keydomar Vallenilla Sanchez (Wenezuela)
3. Anton Pliesnoi (Gruzja)
...
7. Bartłomiej Adamus (Polska)

RUGBY 7

   kobiety
1. Nowa Zelandia
2. Francja        
3. Fidżi

STRZELECTWO

   trap drużyny mieszane
1. Fatima Galvez, Alberto Fernandez (Hiszpania)
2. Alessandra Perilli, Gian Marco Berti (San Marino)
3. Madelynn Ann Bernau, Brian Burrows (USA)

   karabin małokalibrowy trzy postawy 50 m kobiet
1. Nina Christen (Szwajcaria)
2. Julia Zykowa (RKO)
3. Julia Karimowa (RKO)
...
16. Aneta Stankiewicz (Polska) odpadła w eliminacjach

SZERMIERKA

   szabla kobiet drużynowo
1. Rosyjski Komitet Olimpijski
  (Zofia Wielika, Zofia Pozdniakowa, Olga Nikitina, Swietłana Szeweliewa)
2. Francja
  (Manon  Brunet, Cecilia Berder, Charlotte Lembach, Sara Balzer)
3. Korea Południowa
  (Jiyeon Kim, Jisu Yoon, Jiyeon Seo, Sooyeon Choi)

TENIS

   gra pojedyncza kobiet
1. Belinda Bencic (Szwajcaria) 
2. Marketa Vondrousova (Czechy)
3. Jelina Switolina (Ukraina) 
...
17-32. Iga Świątek (Polska)
33-64. Magda Linette (Polska)

   gra pojedyncza mężczyz
3. Pablo Carreno Busta (Hiszpania) 

   gra podwójna kobiet
3. Laura Pigossi, Luisa Stefani (Brazylia)

   gra mieszana
3. Ashleigh Barty, John Peers (Australia)

TRIATHLON

   sztafeta mieszana
1. Wielka Brytania 
  (Jessica Learmonth, Jonathan Brownlee, Georgia Taylor-Brown, Alex Yee) 
2. USA
  (Katie Zaferes, Kevin McDowell, Taylor Knibb, Morgan Pearson) 
3. Francja
  (Leonie Periault, Dorian Coninx, Cassandre Beaugrand, Vincent Luis) 

ŻEGLARSTWO

   RS:X kobiet
1. Yunxiu Lu (Chiny)
2. Charline Picon (Francja)
3. Emma Wilson (W. Brytania)
...
9. Zofia Noceti-Klepacka (Polska)

   RS:X mężczyzn
1. Kiran Badloe (Holania)
2. Thomas Goyard (Francja)
3. Kun Bi (Chiny)
...
6. Piotr Myszka (Polska) 

REKLAMA

(PAP)

REKLAMA

2119140738 views

REKLAMA

2119140832 views

REKLAMA

REKLAMA

2120937186 views

REKLAMA

2119140901 views

REKLAMA

2119140960 views

REKLAMA

2119141005 views