REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaSportTokio - medaliści poniedziałkowych konkurencji i miejsca Polaków

Tokio – medaliści poniedziałkowych konkurencji i miejsca Polaków

-

Medaliści poniedziałkowych konkurencji (26 lipca) i miejsca Polaków:

DESKOROLKA 

   street kobiet
1. Momiji Nishiya (Japonia)
2. Rayssa Leal (Brazylia)
3. Funa Nakayama (Japonia)

GIMNASTYKA SPORTOWA
      
   wielobój drużynowo mężczyzn
1. RKO
  (Dienis Abliazin, Dawid Bieliawskij, Artur Dałałojan, Nikita Nagornyj)
2. Japonia
  (Daiki Hashimoto, Kazuma Kaya, Takeru Kitazono, Wataru Tanigawa)
3. Chiny
  (Liu Yang, Sun Wei, Xiao Ruoteng, Zou Jingyuan)

JUDO     

   57 kg kobiet
1. Nora Gjakova (Kosowo)
2. Sarah Leonie Cysique (Francja)
3. Jessica Klimkait (Kanada)
 . Tsukasa Yoshida (Japonia)
...
7. Julia Kowalczyk (Polska)

   73 kg mężczyzn
1. Shohei Ono (Japonia)
2. Łasza Szawdatuaszwili (Gruzja)
3. Tsogtbaatar Tsend-Ochir (Mongolia)
 . An Changrim (Korea Płd.)

KAJAKARSTWO GÓRSKIE

   C1 mężczyzn
1. Benjamin Savsek (Słowenia)
2. Lukas Rohan (Czechy)
3. Sideris Tasiadis (Niemcy
...
14. Grzegorz Hedwig (Polska) odpadł w półfinale

KOLARSTWO GÓRSKIE

   mężczyźni
1. Thomas Pidcock (W. Brytania)
2. Mathias Flückiger (Szwajcaria)
3. David Valero Serrano (Hiszpania)              
...
19. Bartłomiej Wawak (Polska)
 
ŁUCZNICTWO 

   drużyny mężczyzn
1. Korea Płd.
   (Kim Je Deok, Kim Woojin, Oh Jinhyek)
2. Tajwan
   (Deng Yu-Cheng, Tang Chich-Chun, Wei Chun-Heng)
3. Japonia
   (Takaharu Furukawa, Yuki Kawata, Hiroki Muto)

PŁYWANIE

   100 m st. motylkowym kobiet
1. Margaret Macneil (Kanada)
2. Zhang Yufei (Chiny)
3. Emma McKeon (Australia)

   100 m st. klasycznym mężczyzn
1. Adam Peaty (W. Brytania)
2. Arno Kamminga (Holandia)
3. Nicolo Martinenghi (Włochy)

   400 m st. dowolnym kobiet
1. Ariarne Titmus (Australia)
2. Katie Ledecky (USA)
3. Li Bingjie (Chiny)

   4x100 m st. dowolnym mężczyzn
1. USA
  (Zach Apple, Bowen Becker, Caeleb Dressel, Blake Pieroni)
2. Włochy
  (Thomas Ceccon, Manuel Frigo, Alessandro Miressi, Lorenzo Zazzeri) 
3. Australia
  (Kyle Chalmers, Alexander Graham, Zac Incerti, Matthew Temple) 
...
11. Polska odpadła w eliminacjach
   (Karol Ostrowski, Kacper Majchrzak, Konrad Czerniak, Jakub Kraska)

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

   55 kg kobiet
1. Hidilyn Diaz (Filipiny)
2. Liao Qiuyun (Chiny)
3. Zulfija Czinszanlo (Kazachstan)
...
10. Joanna Łochowska (Polska) 1. miejsce w grupie B

SKOKI DO WODY

   synchroniczne wieża 10 m mężczyzn
1. Thomas Daley, Matthew Lee (Wielka Brytania)
2. Cao Yuan, Chen Aisen (Chiny)
3. Aleksander Bondar, Wiktor Minibajew (RKO)

STRZELECTWO

   skeet kobiet
1. Amber English (USA)
2. Diana Bacosi (Włochy)
3. Wei Meng (China)
...
19. Aleksandra Jarmolińska (Polska) odpadła w eliminacjach
 
   skeet mężczyzn
1. Vincent Hancock (USA)
2. Jesper Hansen (Dania)
3. Abdullah Alrashidi (Kuwejt)

SZERMIERKA

   szabla kobiet indywidualnie
1. Zofia Pozdniakowa (RKO)
2. Zofia Wielika (Rosyjski Komitet Olimpijski)
3. Manon Brunet (Francja)

   floret mężczyzn indywidualnie
1. Ka Long Cheung (Hongkong)
2. Daniele Garozzo (Włochy) 
3. Alexander Choupenitch (Czechy)

TAEKWONDO

   67 kg kobiet
1. Matea Jelic (Chorwacja)
2. Lauren Williams (W. Brytania)
3. Ruth Gbagbi (Wybrzeże Kości Słoniowej)
 . Hedaya Wahba (Egipt)

   80 kg mężczyzn
1. Maksim Chramcow (RKO)
2. Saleh Elsharabaty (Jordania)
3. Toni Kanaet (Chowacja)
 . Seif Eissa (Egipt)

TENIS STOŁOWY

   gra mieszana
1. Mima Ito, Jun Mizutani (Japonia)
2. Liu Shiwen, Xu Xin (Chiny)
3. Cheng I-Ching, Lin Yun-Ju (Tajwan)

TRIATHLON

   mężczyźni
1. Kristian Blummenfelt (Norwegia)
2. Alex Yee (Wielka Brytania)
3. Hayden Wilde (Nowa Zelandia)

REKLAMA

(PAP)

REKLAMA

2119139084 views

REKLAMA

2119139178 views

REKLAMA

REKLAMA

2120935532 views

REKLAMA

2119139247 views

REKLAMA

2119139306 views

REKLAMA

2119139351 views