REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaSportTokio - medaliści piątkowych konkurencji i miejsca Polaków

Tokio – medaliści piątkowych konkurencji i miejsca Polaków

-

Medaliści piątkowych konkurencji (30 lipca) i miejsca Polaków:

BADMINTON

   gra mieszana
1. Wang Yi Lyu, Huang Dong Ping (Chiny)
2. Zheng Si Wei, Huang Ya Qiong (Chiny)
3. Yuta Watanabe, Arisa Higashino (Japonia)

GIMNASTYKA SPORTOWA

   trampolina kobiet indywidualnie
1. Zhu Xueying (Chiny)
2. Liu Lingling (Chiny)
3. Bryony Page (W. Brytania)

JUDO     

   +78 kg kobiet
1. Akira Sone (Japonia)
2. Idalys Ortiz (Kuba)
3. Romane Dicko (Francja)
 . Iryna Kindzerska (Azerbejdżan)

   +100 kg mężczyzn
1. Lukas Krpalek (Czechy)
2. Guram Tusziszwili (Gruzja)
3. Tamerłan Baszajew (ROK)
  . Teddy Riner (Francja)
...
17-22. Maciej Sarnacki (Polska) odpadł w 1. rundzie

KAJAKARSTWO GÓRSKIE

   K1 mężczyzn
1. Jiri Prskavec (Czechy) 
2. Jakub Grigar (Słowacja)
3. Hannes Aigner (Niemcy)
...
15. Krzysztof Majerczak (Polska) odpadł w półfinale

KOLARSTWO

   BMX wyścig mężczyzn
1. Niek Kimmann (Holandia)
2. Kye Whyte (W. Brytania)
3. Carlos Alberto Ramirez Yepes (Kolumbia)

   BMX wyścig kobiet
1. Bethany Shriever (W. Brytania)
2. Mariana Pajon (Kolumbia)
3. Merel Smulders (Holandia)

LEKKOATLETYKA

   10 000 m mężczyzn
1. Selemon Barega (Etiopia)
2. Joshua Kiprui Cheptegei (Uganda)
3. Jacob Kiplimo (Uganda)

ŁUCZNICTWO

   kobiety indywidualnie
1. An San (Korea Południowa)
2. Jelena Osipowa (ROK)
3. Lucilla Boari (Włochy)
...
33-64. Sylwia Zyzańska (Polska)

PŁYWANIE

   200 m st. klasycznym kobiet
1. Tatjana Schoenmaker (RPA)
2. Lilly King (USA)
3. Annie Lazor (USA)

   200 m st. grzbietowym mężczyzn
1. Jewgienij Ryłow (RKO)
2. Ryan Murphy (USA)  
3. Luke Greenbank (W. Brytania)  
...
6. Radosław Kawęcki (Polska)
27. Jakub Skierka (Polska) odpadł w eliminacjach  

   100 m st. dowolnym kobiet
1. Emma McKeon (Australia)
2. Haughey Siobhan (Hongkong)
3. Cate Campbell (Australia)

   200 m st. zmiennym mężczyzn
1. Shun Wang (Chiny)
2. Duncan Scott (Wielka Brytania)
3. Jeremy Desplanches (Szwajcaria)

STRZELECTWO

   pistolet sportowy 25 m kobiet
1. Witalina Bacaraszina (RKO)
2. Kim Minjung (Korea Płd.)
3. Xiao Jiaruixuan (Chiny)
...
24. Klaudia Breś (Polska) - odpadła w eliminacjach      

SZERMIERKA

   szpada mężczyzn drużynowo
1. Japonia
  (Masaru Yamada, Koki Kano, Satoru Uyama, Kazuyasu Minobe)
2. Rosyjski Komitet Olimpijski (RKO)
  (Siergiej Bida, Nikita Głazkow, Paweł Suchow, Siergiej Chodos) 
3. Korea Płd.  
  (Jaeho Song, Sangyoung Park, Youngjun Kweon, Segeon Ma)

TENIS 

gra podwójna mężczyzn
1. Nikola Mektic, Mate Pavic (Chorwacja)
2. Marin Cilic, Ivan Dodig (Chorwacja)
3. Marcus Daniell, Michael Venus (Nowa Zelandia)
...
17-32. Hubert Hurkacz, Łukasz Kubot (Polska)

TENIS STOŁOWY

   gra pojedyncza mężczyzn
1. Ma Long (Chiny)
2. Fan Zhendong (Chiny)
3. Dimitrij Ovtcharov (Niemcy)

WIOŚLARSTWO

   jedynka kobiet 
1. Emma Twigg (N. Zelandia)
2. Hanna Prakatsen (RKO)
3. Magdalena Lobnig (Austria)
 
   jedynka mężczyzn
1. Stefanos Ntouskos (Grecja)
2. Kjetil Borch (Norwegia)
3. Damir Martin (Chorwacja)

   ósemka kobiet
1. Kanada
  (Lisa Roman, Kasia Gruchalla-Wesierski, Andrea Proske, Christine Roper, 
   Susanne Grainger, Madison Mailey, Sydney Payne, Avalon Wasteneys, Kristen Kit)
2. Nowa Zelandia
  (Ella Greenslade, Emma Dyke, Lucy Spoors, Kelsey Bevan, Grace Prendergast, 
   Kerri Gowler, Elizabeth Ross, Jackie Gowler, Caleb Shepherd)
3. Chiny
   (Wang Zifeng, Wang Yuwei, Xu Fei, Miao Tian, Zhang Min, Ju Rui, Li Jingjing, 
    Guo Linlin, Zhang Dechang)

   ósemka mężczyzn
1. Nowa Zelandia
  (Thomas Mackintosh, Hamish Bond, Tom Murray, Michael Brake, Daniel Williamson, 
   Phillip Wilson, Shaun Kirkham, Matt MacDonald, Sam Bosworth)
2. Niemcy
  (Johannes Weissenfeld, Laurits Follert, Olaf Roggensack, Torben Johannesen, 
   Jakob Schneider, Malte Jakschik, Richard Schmidt, Hannes Ocik, Martin Sauer)
3. Wielka Brytania
  (Josh Bugajski, Jacob Dawson, Thomas George, Mohamed Sbihi, Charles Elwes, 
   Oliver Wynne-Griffith, James Rudkin, Thomas Ford, Henry Fieldman) 

REKLAMA

(PAP)

REKLAMA

2119138524 views

REKLAMA

2119138618 views

REKLAMA

REKLAMA

2120934972 views

REKLAMA

2119138687 views

REKLAMA

2119138746 views

REKLAMA

2119138791 views