REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaSportTokio - medaliści niedzielnych konkurencji i miejsca Polaków

Tokio – medaliści niedzielnych konkurencji i miejsca Polaków

-

Medaliści niedzielnych konkurencji (1 sierpnia) i miejsca Polaków:

BADMINTON

   gra pojedyncza kobiet
1. Chen Yufei (Chiny)
2. Tai Tzu-Ying (Tajwan)
3. Pusarla Venkata Sindhu (Indie)

GIMNASTYKA SPORTOWA

   ćwiczenia wolne mężczyzn
1. Artem Dolgopyat (Izrael)
2. Rayderley Zapata (Hiszpania)
3. Xiao Ruoteng (Chiny)

   skok kobiet
1. Rebeca Andrade (Brazylia)
2. Mykayla Skinner (USA)
3. Yeo Seojeong  (Korea Płd.)

   koń z łękami mężczyzn
1. Max Whitlock (W. Brytania)
2. Lee Chih Kai (Tajwan) 
3. Kazuma Kaya (Japonia) 

   poręcze asymetryczne kobiet
1. Nina Derwael (Belgia)
2. Anastazja Iliankowa (RKO)
3. Sunisa Lee (USA)

GOLF

   mężczyźni
1. Xander Schauffele (USA)      
2. Rory Sabbatini (Słowacja)
3. Pan Cheng-tsung (Tajwan)
...
51. Adrian Meronk (Polska)
  . Marc Leishman (Australia)

KOLARSTWO

   BMX freestyle kobiet
1. Charlotte Worthington (W. Brytania)
2. Hannah Roberts (USA)
3. Nikita Ducarroz (Szwajcaria)

   BMX freestyle mężczyzn
1. Logan Martin (Australia)
2. Daniel Dhers (Wenezuela)
3. Declan Brooks (W. Brytania)

LEKKOATLETYKA
 
   pchnięcie kulą kobiet
1. Lijiao Gong (Chiny)  
2. Raven Saunders (USA)
3. Valerie Adams (Nowa Zelandia)
...
18. Klaudia Kardasz (Polska) odpadła w kwalifikacjach
27. Paulina Guba (Polska) odpadła w kwalifikacjach

   skok wzwyż mężczyzn
1. Gianmarco Tamberi (Włochy)
 . Mutaz Essa Barshim (Katar)
3. Maksim Niedasiekau (Białoruś)

   trójskok kobiet
1. Yulimar Rojas (Wenezuela)
2. Patricia Mamona (Portugalia)
3. Ana Peleteiro (Hiszpania)

   100 m mężczyzn
1. Lamont Marcell Jacobs (Włochy)
2. Fred Kerley (USA)  
3. Andre De Grasse (Kanada) 

PŁYWANIE

   50 m st. dowolnym mężczyzn
1. Caeleb Dressel (USA)  
2. Florent Manaudou (Francja)
3. Bruno Fratus (Brazylia) 
...
14. Paweł Juraszek (Polska) odpadł w półfinale
31. Konrad Czerniak (Polska) odpadł w eliminacjach

   50 m st. dowolnym kobiet
1. Emma McKeon (Australia)
2. Sarah Sjoestroem (Szwecja)
3. Pernille Blume (Dania) 
...
5. Katarzyna Wasick (Polska)

   1500 m st. dowolnym mężczyzn
1. Robert Finke (USA) 
2. Michaiło Romanczuk (Ukraina)
3. Florian Wellbrock (Niemcy)
 
   4x100 m st. zmiennym kobiet
1. Australia
  (Kaylee McKeown, Chelsea Hodges, Emma McKeon, Cate Campbell)
2. USA 
  (Regan Smith, Lydia Jacoby, Torri Huske, Abbey Weitzeil)
3. Kanada
  (Kylie Masse, Sydney Pickrem, Margaret Macneil, Penny Oleksiak)

   4x100 m st. zmiennym mężczyzn
1. USA 
  (Ryan Murphy, Michael Andrew, Caeleb Dressel, Zach Apple)
2. Wielka Brytania
  (Luke Greenbank, Adam Peaty, James Guy, Duncan Scott) 
3. Włochy
  (Thomas Ceccon, Nicolo Martinenghi, Federico Burdisso, Alessandro Miressi)
...
9. Polska odpadła w eliminacjach
  (Kacper Stokowski, Jan Kozakiewicz, Jakub Majerski, Jakub Kraska)

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

   76 kg kobiet
1. Neisi Dajomes Barrera (Ekwador)
2. Katherine Nye (USA) 
3. Aremi Fuentes Zavala (Meksyk) 

SKOKI DO WODY

   trampolina 3 m kobiet 
1. Shi Tingmao (Chiny)
2. Wang Han (Chiny)
3. Krysta Palmer (USA)

SZERMIERKA

   floret mężczyzn drużynowo
1. Francja
  (Julien Mertine, Enzo Lefort, Maxime Pauty, Erwann Le Pechoux)
2. Rosyjski Komitet Olimpijski (RKO)
  (Anton Borodaczew, Władysław Mylnikow, Kirył Borodaczew, Timur Safin)
3. USA
  (Alexander Massialas, Nick Itkin, Gerek Meinhardt, Race Imboden)

TENIS

   gra pojedyncza mężczyzn
1. Aleksander Zverev (Niemcy)
2. Karen Chaczanow (RKO)
3. Pablo Carreno Busta (Hiszpania)
...
17. Hubert Hurkacz (Polska)
33. Kamil Majchrzak (Polska)

   gra podwójna kobiet
1. Barbora Krejcikova, Katerina Siniakova (Czechy)
2. Belinda Bencic, Viktorija Golubic (Szwajcaria)   
3. Laura Pigossi, Luisa Stefani (Brazylia)
...
17. Magda Linette, Alicja Rosolska (Polska)

   gra mieszana
1. Anastazja Pawliuczenkowa, Andriej Rublow (RKO)
2. Jelena Wiesnina, Asłan Karacew (RKO)
3. Ashleigh Barty, John Peers (Australia)
...
5. Iga Świątek, Łukasz Kubot (Polska)

ŻEGLARSTWO

   Laser mężczyzn
1. Matthew Wearn (Australia)
2. Tonci Stipanovic (Chorwacja)
3. Hermann Tomasgaard (Norwegia)

   Laser Radial kobiet
1. Anne-Marie Rindom (Dania)
2. Josefin Olsson (Szwecja)
3. Marit Bouwmeester (Holandia)
...
17. Magdalena Kwaśna (Polska)

REKLAMA

(PAP)

REKLAMA

2119326991 views

REKLAMA

2119327081 views

REKLAMA

REKLAMA

2121123432 views

REKLAMA

2119327144 views

REKLAMA

2119327199 views

REKLAMA

2119327239 views